Yengeç Başak Uyumu-Yengeç ve Başak Burcu Aşk Uyumu

Yengeç başak uyumu, yengeç ve başak burcu uyumu, yengeç kadını başak erkeği uyumu, yengeç kadını başak erkeği uyumu, başak ve yengeç burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Yengeç Başak Balık Uyumu

Yengeç başak uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %40, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Yengeç Kadını Başak Erkeği Uyumu

Her ikisi de oldukça disiplinli ve çalışmaya özen gösteren burçlardır. Yaratıcıdırlar. Sağlıkla ve yaşam tarzlarını yükseltme ile ilgilenirler. Yengeç Kadını Başak Erkeği Uyumu ortak hedefleri olduğu için oldukça iyi ilerler. Tek olumsuz tarafı her ikisi de alıngan olabilirler. Kendilerini eleştirirler ve aynı zamanda karşılarındakine de eleştirirler. Farkında olmadan birbirlerini kırabilirler. Zaman zaman sert tartışmalar yaşayabilirler. Fakat ikisinin de çok merhametli bir yönleri vardır. Eğer birbirleriyle düzgün iletişim kurabilirlerse bu ilişki mükemmel olabilir. Başak erkeği yüksek egosundan dolayı ilgi görmek ister. Yengeç kadını ona bu ilgiyi gösterecektir. Fakat o da zaman zaman bu kadına gereken ilgiyi göstermeli ve onu şımartmalıdır. Tüm Yengeçler kendilerini özel hissetmeyi sever. İkisi de tembellikten hoşlanmaz ve çalışmayı severler. Yengeç burcu oldukça hayalperesttir. Başak erkeğinin katı kurallarını bu şekilde yıkabilir. Özel etkinlikler planlamak ve düşünceli hediyeler almayı severler. Başak erkeği her zaman cömerttir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Başak Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Başak ve yengeç birlikteyken her gün büyülü ve aynı zamanda üretken geçebilir. İkisi de çalışkan olmaları ile övünür ve bunun somut ödüllerini görmeyi severler. Başak kadınının ciddi tavırlarından yengeç erkeğinin hayalperestliği onu kurtarabilir. İkisi de birbirlerine sabır gösterip istediklerini elde etme çabasına girebilirler. Başak Kadını Yengeç Erkeği Uyumu bazen karışık görülebilir. Birbirlerini anlamaya çalıştıklarında ve iletişim kurduklarında güzel bir ilişki yaşayabilirler. Yengeç erkeğinin her zaman bir hedefi ve planı vardır. Yengeç erkeği büyük resmi görürken Başak kadını ayrıntılara takılabilir. Hayalleri eyleme dönüştürebilirler. Anlayışlı Yengeç erkeği, Başak burcunun gerçekçi bakış açısından kazançlı çıkar. Bu ilişki yalnızca bir aşk ilişkisi değil aynı zamanda bir ortaklık gibi görülebilir. Birlikte büyük işler yapabilirler. İkisi de başarıya giden yolu beraber yürüyebilirler. Birlikte oldukça mutlu olacak ve hedeflerine hızlıca ulaşacaklardır. Yengeç güven vericidir ve Başak’ın bu güvene ihtiyacı vardır. Bu nedenle de birbirlerini tamamlar ve anlarlar. Ailesine ikisi de önem verir ve bu ilişki ciddiyete varabilir.

Yengeç ve başak burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Yengeç burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu