İkizler Terazi Uyumu-İkizler ve Terazi Burcu Aşk Uyumu

İkizler terazi uyumu, ikizler ve terazi burcu uyumu, ikizler kadını terazi erkeği uyumu, terazi kadını ikizler erkeği uyumu, ikizler ve terazi burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

İkizler Terazi Uyumu

İkizler terazi uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %60, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %20

İkizler Kadını Terazi Erkeği Uyumu

İkizler ve Terazi oldukça uyumlu iki burçtur. Birbirlerini anlarlar ve ihtiyaçları doğrultusunda birbirlerine güven verirler. Terazi erkeği kültürlü, zarif ve iyimserdir. Bulunduğu her ortama neşe katar ve sosyal yönü oldukça güçlüdür. İkizler kadını bundan hoşlanır ve hareketli yaşantıyı sever. Birlikte uzun sohbetler edebilirler ve ilginç konulara değinebilirler. İkisi de yerinde duramaz ve seyahat etmeyi severler. İkizler kadını Terazi erkeği uyumu oldukça güçlüdür. Birbirlerini anlar ve ortak fikirleri vardır. Kavga ettikleri zaman bile uzatmadan barışabilirler. İkisi de birbirine karşı kin tutmaz çünkü anlaşırlar. Her ikisi de yeni aktiviteler denemekten yeni hobiler edinmekten hoşlanır. Bu eğlenceli bir birliktelik olacaktır. İlişkilerinde bir sorun yaşadıklarında geçmişe dönüp eski anıları hatırlamak onlara iyi gelecektir. Birbirinizi ilk gördüğünüz zamanı hatırladığınızda ilişkiniz de yeniden rayına oturacaktır. İkiniz de yeni yerler keşfetmeyi ve aktiviteler yaşamayı seversiniz. Evlilik konusunda ikiniz de acele etmekten hoşlanmayabilirsiniz. Gerçek niyetinizi daha ilişkinin en başında söylemek önemlidir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Terazi Kadını İkizler Erkeği Uyumu

İki burcun da değişken ruh hali aslında birbirlerini anlamaya yeter. Evlilik konusunda aceleci değildirler. Hazır olduklarını ikisi de anlayacaktır. Anı yaşamaktan hoşlanırlar. İkizler erkeğinin hareketli yapısı Terazi kadınını cezbeder. Birlikte çok mutlu olabilirler. Tek sorun ani ruh değişimlerini iletişimle çözemediklerinde meydana gelir. Terazi Kadını İkizler Erkeği Uyumu yüksektir çünkü aynı şeylerden hoşlanırlar. İkisi de ağır bir yaşamı sevmezler. Sürekli hareket halinde olmak onların ilişkisini de canlı tutan etkenlerden biridir. Arkadaşlarına zaman ayırırlar ve sosyal bir hayatları olur. Terazi kadını kendine sıcak bir yuva kurar ve onu arkadaşlarıyla ve sevdikleriyle doldurur. Güzel bir evlilikleri ve eğlenceli bir ilişkileri olacaktır. Birlikte uzun yıllar beraber kalabilirler. Asla kin tutmazlar bu nedenle tartışmaları da oldukça kısa sürer. İkizler erkeği aşkı sizde bulduğunda gerçekten sizi mutlu edecektir. Sadık ve ilgili bir eş olacaktır. Birlikte güçlü bir uyum yakalamanız çok kolaydır. Bu ilişki uzun soluklu olmasıyla ünlenecektir.

İkizler ve terazi burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

İkizler burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu