Koç Boğa Uyumu-Koç ve Boğa Burcu Aşk Uyumu

Koç Boğa uyumu, koç ve boğa burcu uyumu, koç kadını boğa erkeği uyumu, boğa kadını koç erkeği uyumu, koç ve boğa burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Koç Boğa Uyumu

Koç Kadını Boğa Erkeği Uyumu:

Koç boğa uyumu biraz hareketlidir. Bir araya geldiğinde bu ilişki hareketli ve tutkulu olur. Bu iki kişi ilk olmayı sever, bu da uzlaşmayı zorlaştırabilir. Bir Koç-Boğa ilişkisi zorlayıcıdır ancak asla sıkıcı değildir, çünkü ikiniz de birbirinizin bağımsızlık ihtiyacını anlayabilirsiniz. Bu ilişki heyecan verici olacaktır. Birbirinizin hırslı ve gerçek kişiliklerinden daha çok ilginizi çekiyorsunuz, ama bu ilişkide çok daha fazlası var! Koç, son derece sadık bir burçtur ve kolayca güvenebilirsiniz. Bağlılık isteğinizi ve sevginizi paylaşan birini bulmak bir hayalin gerçekleşmesi olabilir. İkiniz de şımartılmayı seviyorsunuz. Koç Kadını Boğa Erkeği Uyumu için bakıldığında gerçekten bu ikili harika ebeveynler olabilir. Heyecanı seven yanları bir çocukla büyüyebilir. Arkadaşlarınızı ve ailenizi aramayı unutacak kadar birbirinize o kadar takıntılı hale gelmemeye çalışmalısınız. Her iki burç da temelde hoşgörülü ve sempatiktir. Koç, Boğa’nın fikirleriyle kolayca enerji kazanır. Koç kadını boğa erkeğinin gözlerini yaratıcılık ve maneviyat dünyasına açabilir. Beraber olduklarında inanılmaz derecede güçlü ve çok yönlü bir duygusal bağ kurmayı başarırlar.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Boğa Kadını Koç Erkeği Uyumu: 

Boğa maddi malları sever, hayranlık duyar ve takdir eder. Koç, rahatlık ve zengin bir yuva ister. Bazen Boğa burcunun basit, minimalist yaşam tarzını anlamayabilir. Farklı edinim ve yaşam tarzı hedeflerine yönelik çalışsalar da Boğa ve Koç burcunun paylaşılan duygusal derinliği onlarınkini çok faydalı bir ilişki haline getirebilir. Birlikte, hayallere ve hedeflere çok önem veren idealist bir ilişki yaratırlar. İkisi de aşk ilişkilerini çok sorgulasa da Boğa çok fazla talep altında boğulacağından, Koç onu sıkıştırmamaya dikkat etmelidir. Boğa Kadını Koç Erkeği Uyumu genellikle çok iyidir. Sezgilerle ve duygularla yönetilen bir ilişkileri vardır. Bazı konularda anlaşmazlıklar yaşasalar da birbirlerini anlayacak ve her zaman mutlu olacaklardır.

Koç ve Boğa Burcu Aşk Uyumu

Boğa, sezgisel olsa da aşkta, hayatta olduğu gibi, işleri iyi bir fikir ve sağlam bir planla ilerletmeyi sever ve takip etmek için hepsini yazar. Koç ise daha çok içgüdüsel olarak hareket etmektir.

Koç ve Boğa Burcu Uyumu:

Aşkta: %40, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu