Aşk acısından kurtulmak

Aşk acısından kurtulmak. Evren de her şeyin gerçek olduğu gibi aşk acısının da gerçek olduğunu kabullenmek gerekiyor. Tabi flört etmeye alışmış bir bünye aşk acısını yaşamaz. Sadece duygu ve hislerini yoğun yaşayanların durağıdır bu acı.

Aşk acısından kurtulmak

Baştan almak gerekirse, ilk olarak tanışır sonra umursamaz bir tavırla yoluna bakan şahsın peşine düşer kalbiniz. Karşı cins size aynı ilgi ile yaklaşır ise  sizin ona olan duygunuz söner. Aşk acısından kurtulmak Ama o kişi size hem mesafeli hem de ilgili olursa tamam deyim yerindeyse abayı yakmışsınızdır büyük ihtimalle. Gel gelelim işler çıkmaza girdi ve siz o hayran olduğunuz, baktıkça doyamadığınız şahıstan ayrılıyorsunuz.

  • Bir daha başlamayacaksa ve kati suretle bitmişse…
  • İşte bu süreç çok sancılı ve uzundur. Taktikler ;

1. Silin. Birlikte çekilen resimler birlikte dinlenen müzikler ve en önemlisi bir daha kaydetmemek üzere numarasının silinmesi ve sosyal medya üzerinden bağları koparmak.

2. Değiştirin. Birlikte iken gittiğiniz mekanları birlikte izlediğiniz dizileri saç renginizi veya tarzınızı.

3. Edinin. Hobiler edinin, kitap okumak sizi sakinleştirir duygusal müzik yerine motive eden müzikler dinleyin. Spora başlayın.  Aşk Sözleri Veya herhangi bir eğitim kursu.

4. Ve önemlisi kendinize zaman ayırın geçmiyor bitmiyor gibi sözleri kullanmak yerine bitecek, bu günlerde geçecek deyip motive edin kendinizi.

Bir süre sonra artık yeni hayatınıza alışacak ve o gelse dahi umursamayacaksınız. Aşk acısından kurtulmak Artık yaralı kalbinizi onardığınız için yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

Unutmayın mutluluk uzak değil her şey elimizde.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu