Yengeç Yay Uyumu-Yengeç ve Yay Burcu Aşk Uyumu

Yengeç yay uyumu, yengeç ve yay burcu uyumu, yengeç kadını yay erkeği uyumu, yengeç kadını yay erkeği uyumu, yay ve yengeç burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Yengeç Yay Balık Uyumu

Yengeç yay uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %20

Yengeç Kadını Yay Erkeği Uyumu

Yengeç ve yay birlikteyken zaman nasıl geçer unutabilirler. Sohbet ettiklerinde konuşacak konuları oldukça fazladır. İkisi de farklı alanlara ilgi duyar ve okumaktan ve keşfetmekten keyif alırlar. Bu nedenle de sabaha kadar konuşabilirler. Fakat Yengeç Kadını Yay Erkeği Uyumu yüksek bir uyum değildir. İkisinin de duygusal güvenliği olan inancı tam zıttı. Yengeç kadını kendini güvende hissetmek ve bunun sürekli olarak gösterilmesini ister. Yay erkeği ise kendi dünyasında yaşayan ve genellikle kendini düşünen biridir. Aralarında güvene mümkün olan herhangi bir şekilde ulaşılırsa ve gerçek duygular paylaşılırsa ancak bu şekilde ilişkilerini yürütebilirler. Birbirleriyle yeterince duygusal güvenceye sahiplerse, eğlenceli bir birliktelik yaşayabilirler. Yengeç muhtemelen partnerini özel hissettirecektir. İlişkilerinin başarılı olmasının tek yolu, Yengeç’in önyargılarını bırakması ve biraz değişikliğin iyi geleceğini anlamasıdır. Çoğu zaman, Yay erkeğinin baştan çıkarıcı becerilerini etraflarındaki herkese gösterme ihtiyacı vardır. Yengeç onun bu tavrına yönelik konuşmalar yaparsa aralarında tartışmalar çıkabilir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Yay Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Yengeç erkeği partnerinin kalbini kazanmak için tüm romantikliğini gösterebilir. Yay kadını bundan etkilenir. Yay kadını sürekli olarak ilgi bekleyebilir. Yengeç erkeğinin soğuk karakteri ona istediği ilgiyi göstermemesi gibi yorumlanabilir. Bu sadece Yengeç’in güvenini bozmakla kalmayacak, aynı zamanda Yay burcunun partnerinden alacağı anlayışa duyduğu güveni de etkileyecektir. Bu, birçok çatışmanın ve yanlış anlamanın kaynağı olabilir ve nihayet ilişkilerinin hiçbir amacı ya da geleceği olmadığı noktaya varabilir. Yay Kadını Yengeç Erkeği Uyumu her ikisi de savaştığında yükselir. Bu burçların her ikisi de şefkat ve bilgi için çabalar. Karşılıklı sevgileri, onlara konuşacak pek çok şey verecek ve birbirlerinin mantığını derinlemesine anlamalarını sağlayacaktır. Yay, Yengeç’e yüzeysel veya fazla “felsefi” görünse de Yay’ın bakış açısından Yengeç erkeği biraz ağır görünebilir. Yay, değişken bir Ateş burcudur ve genellikle çabuk ve tutkuyla âşık olurlar. Aşkları devam edecekse, partnerlerinin onları sık sık şaşırtması ve etkilemesi gerekir. Yengeçler, kendi durumları ve insanları hakkındaki hislerini takip eder ve duygularını paylaşacak kadar güvende hissettikleri bir ilişki kurmak için zamana ihtiyaç duyar.

Yengeç ve yay burcu aşk uyumu genel olarak iyi düzeydedir.

Yengeç burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu