Yengeç Balık Uyumu-Yengeç ve Balık Burcu Aşk Uyumu

Yengeç balık uyumu, yengeç ve balık burcu uyumu, yengeç kadını balık erkeği uyumu, balık kadını yengeç erkeği uyumu, yengeç ve balık burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Yengeç Balık Uyumu

Yengeç balık uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %20

Yengeç Kadını Balık Erkeği Uyumu

Yengeç ve Balık burcu oldukça büyük bir romantizm yaşarlar. Birbirlerini besleyecek ve zevklerini önemseyeceklerdir. Yengeç kadını evliliğe büyük önem verir. Ve her şeyin tam olması gerektiği gibi yapılmasını ister. Balık erkeği için bu biraz baskı gibi görünebilir. Çünkü balık erkeği evlilikten ne anlaması gerektiğini tam olarak bilemez. Bu da korkmasına neden olabilir Yengeç Kadını Balık Erkeği Uyumu yalnızca birbirleriyle konuştuklarında yükselebilir. Balık burçları korktuğunda doğruyu söylemekten kaçınırlar. Hissedebilecekleri bir baskıdan kendilerini uzaklaştırma ihtiyacı hissederler. Durum ne olursa olsun, ikisi de muhtemelen ilişkilerinin yürümesi için birbirlerine yeterince güvenecek kadar sabırlı olacaklardır. Yengeç hisleri kuvvetli bir kadındır. Bu nedenle yalanı ve samimiyeti kolayca birbirinden ayırabilir. Balıklar ne kadar değişken olurlarsa olsunlar her zaman konuşacak bir şeyleri vardır. Bu yengeç için oldukça ilham verici görünebilir. Genel olarak gayet iyi bir şekilde iletişim kurarlar. Yengeç burcunun durumları ve duyguları yapıcı bir şekilde kullanabilen bir partnere ihtiyacı vardır. Balık burcu çoğu zaman bunu karşılayamaz. Balıklar yalnızca konuşur ama bazen bunları eyleme dökemezler. Bu da Yengeç burcunun soğumasına neden olabilir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Balık Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Yengeç, Balık eşinin hassas doğasını herkesten daha iyi anlayabilir. Rahat ve olumlu görünen her şeyin Balık dünyasında gizli bir olumsuz tarafı olabilir ve Yengeç dinlemekten çok hisseder, bu da onları Balık gibi biri için mükemmel bir arkadaş yapar. Bir Balık burcu için partneri ile günlük yaşamları sıkıcı bir rutine benzer bir hale gelirse, kaçmanın, bir sevgili bulmanın veya herhangi bir tür gerçekten heyecan verici koşullar yaratmanın bir yolunu bulacaklardır. Tanıştıklarında ve ilişkilerine başladıklarında, muhtemelen birlikte yapacak çok şeyleri olacaktır. Bir Balık burcuyla ilişki kurmak her zaman heyecan verici ve ilham vericidir ve Yengeç ona güç, istikrar ve kökler verecektir. Balık Kadını Yengeç Erkeği Uyumu hissettiklerini birbirlerine anlatırlarsa mükemmel olacaktır. Heyecan ve istikrar arasında ince bir denge kurmaları gerekir. Balık burcu bir ilişkide heyecan ve tutku yoksa sıkılabilir. Yengeç ise yalnızca bir yuva ister. Bu nedenle ikisi aralarındaki dengeyi bulmalıdırlar. Bu dengeyi bulmak için de sürekli iletişim halinde olmaları gerekir.

Yengeç ve balık burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Yengeç burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu