Yengeç Kova Uyumu-Yengeç ve Kova Burcu Aşk Uyumu

Yengeç kova uyumu, yengeç ve kova burcu uyumu, yengeç kadını kova erkeği uyumu, kova kadını yengeç erkeği uyumu, yengeç ve kova burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Yengeç Kova Uyumu

Yengeç kova uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %40, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Yengeç Kadını Kova Erkeği Uyumu

Yengeç burcunun Ay tarafından yönetilen en hassas burcu olarak kabul edilse de güçlü sınırlar koyma ihtiyacı hissettiklerinde oldukça sert ve mesafeli olabilirler. Kova burcu ise yenilikçi ve değişik şeylere ilgi duyan biri gibi görünse de inatçı bir yapısı vardır. Kararları oldukça keskindir. Bu ilişkideki sorunlardan en büyüğü muhtemelen inat etmek olabilir. Yengeç Kadını Kova Erkeği Uyumu yalnızca beraber iletişim kurmayı öğrendikleri zaman yükselir. Yengeç kadını genellikle sadık ve dürüsttür, sevdiklerinin saldırgan tepkisinden veya onları çok incitmekten korktukları durumlar dışında. Kova burcuyla, bir şeyleri paylaşmak için stresli hissedebilirler ve bu, güven söz konusu olduğunda bir sorun oluşturabilir. Her ikisi de yalan söylemekten hoşlanmazlar. Dürüstlüğe çok önem verirler. Bu nedenle birbirlerini anlayışla karşılamalı ve büyük tartışmalardan uzak durmalıdırlar. Birlikte konuşarak bu ilişkiyi mükemmel bir hale getirebilirler. Birlikte birçok entelektüel faaliyette bulunabilirler. İkisi de farklı şeylerden hoşlanır ve öğrenmeyi sever. Büyük hayallerini kolayca gerçeğe dönüştürebilirler.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Kova Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

İlişkinin başlarında bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirler. Çünkü önce birbirlerini anlamalı derler. Birbirleriyle aynı tonda konuşmakta biraz zorlanabilirler. Yengeç burcu her zaman söylenenin arkasında bir şey arama eğilimindedir. Kova burcu ise açıkça konuşur ve farklı bir şey ima etmez. İkisi de insanların farklı yapıda olduklarını ve farklı düşüncelere sahip olabileceklerini anlamalıdırlar. Kendi düşüncelerini empoze etmede ikisi de oldukça inatçıdır. Yengeç erkeğinin kendi doğruları vardır ve kova kadını bunu kolay kolay kabul etmeyebilir. Yengeç burcu daha barışçıl bir doğadadır. Ve huzurlu bir ortamda kalmak için mücadele eder. Kova Kadını Yengeç Erkeği Uyumu birbirlerine alan bıraktıkları zaman ve özgürlük verdiklerinde yükselebilir. Yaşamlarında stres olabilir ama bununla başa çıkmak için gereken huzuru birisi sağlayacaktır. Sevgiyi gösterme biçimleri çok farklı, ancak bu noktaya gelirlerse çocuklarına ve kuracakları aileye harika bir şekilde odaklanabilirler. Bunun karşılığında çocukları, sınırları olmayan bir çocukluk ve başka hiçbir çiftin veremeyeceği özgür seçimlerle dolu bir hayat yaşayacaktır. Âşık olduklarında, ilişkilerini o kadar çabuk bitiremezler.

Yengeç ve kova burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Yengeç burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu