Üç Adam Fıkrası

Komik fıkralar, eğlenceli fıkralar, güldüren fıkralar, 2020 fıkraları, yeni fıkralar, yetişkin fıkraları,üç adam vb… komik fıkraları sizler için hazırladık.

Üç Adam Fıkrası

O gün ölüp ahirete göçen büyük bir kalabalığı göre melek Cebrail; gelenlere Görüyorsunuz çok sıkısık bir

gün. Özellikle çok kötü şekilde ölenler öne çıksın!” der

Üç adam en ön sırada yerini alır ve birinci adam elini kaldırır ve anlatır:

“Ben, bizim apartmanın 25. katında oturuyorum. Bir gün karımın beni aldattığından şüphelendim. O gün erkenden ve gizlice eve döndüm. Her tarafı araştırmama rağmen kimseyi bulamadım. Son olarak balkonu kontrol ettiğimde bir adamın balkon duvarına asılarak sarktığını gördüm! Koşup çekici kaptım ve tek tek parmaklarını kırdım! Ancak, şansa bakın adam bir alt kattaki balkon korkuluğunun üzerine düşerek kurtuldu!

Hırsımı alamadım, mutfaktaki buzdolabını kaptığım gibi adamın üzerine attım! O aşağı düşerken kalbim fazlasına dayanamadı ve ben de öldüm!”

İkinci adam:

“Ben aynı apartmanın 26. katında oturuyorum. Her gün balkonda yaklaşık bir saat spor yapıyordum. O gün de balkonda barfiks yaparken ellerim kaydı ve balkondan aşağı düştüm! Şanslı idim. Can havli ile bir alt katın balkon kenarına yapışabildim!

Tam o sırada bu adam göründü. Kurtuldum! diye sevinirken, ne yaptıklarını biliyorsunuz. Böylece buraya geldim!”

Melek üçüncü adama döner:

“Eeeee!! Söyle bakalım senin hikayen ne!?”

Üçüncü adam:

“Hikaye aynı! Sadece buzdolabının içinde saklanan çıplak adam bendim! Bu salak dolaba baksaydı, şimdi üçümüz de sağ olacaktık!?”diye anlattı hikayesini!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu