Astroloji Nasıl Yorumlanır

Astroloji Nasıl Yorumlanır Astroloji bir dildir. Aynı yeni bir dil öğrenir gibi bu dili ancak öğrenirsek çözebiliriz. Bir doğum haritası dört boyuta dayanmaktadır. Bir doğum haritası yorumlanırken; gezegenlere, burçlara, evlere, açılara bakılır ve kullanılır. Bu sebeple astroloji yalnızca burçlardan ibaret değildir.

Astroloji Nasıl Yorumlanır

Kişinin bireysel doğum haritası; Astroloji Nasıl Yorumlanır kişinin hayata karşı duruşunu, kişiyi diğer insanlardan ayıran özellikleri, olaylara karşı bakış açısını, eylemlerini, kişinin yaşayabilecek sağlık risklerini, ilerideki partnerinin kişilik özelliklerini, kişinin hayattaki dönüm noktalarını, karşısına çıkacak fırsatları veya ne tür fırsatların çıkabileceği, doğuştan sahip olduğu yetenek ve becerilerini, gizli kalmış veya ortaya nasıl çıkaracağını bilmediği güçlerini, motivasyon kaynaklarını, dış görünüşünü, ileride sahip olacağı anne baba rollerini veya nasıl ebeveynlere sahip olduğu ve İlerideki Çocukları ve çocuklarının da hayatlarının nasıl olacağı hakkında kişiye rehberlik ederek hem bilgilendirmekte hem de yön çizdirmektedir.

 Doğum Haritası İçin Neler Gerekli?

Astrolojik bir harita için; doğum tarihi, doğum saati ve doğum yeri gereklidir. Kişi bu bilgileri tam ve eksiksiz bilmelidir.

 Doğum Haritasındaki En Önemli Göstergeler

Doğum haritasındaki en önemli gösterge gezegenlerdir. Gezegen konunun ne olduğunu anlatır. Örneğin Güneş; baba, eş, kariyer, para, ün gibi temaları belirler. Astroloji Nasıl Yorumlanır Gezegenler; belli kişilik fonksiyonlarını, hangi davranışı nasıl sergilediğimizi, ne tip kişiliklerle karşılaştığımızı veya karşılaşacağımızı anlatır.

 Konuların “Nasıl” Olduğu

Konuların nasıl olduğunu burçlar belirler. Örneğin Güneş ‘i yay burcu olan bir baba gezmeyi, seyahat etmeyi seven bir baba rolündedir. Her evi bir burç başlatır. O evin temasında nasıl davranacağımızı ve ne gibi olaylarla karşılaşacağımızı anlatır. Burcunu öğrenmek isteyen için Burcum Ne Sayfası artık aktif

 Konuların “Nerede” Ortaya Çıkışı

Bu sorunun cevabını bize evler veriyor. Örneğin yedinci evinde Güneş ’i yay da olan kişinin babası; onun partneri, arkadaşı, dostu veya kişi babası ile ortak iş yapıyor olabilmektedir. Evler; hayatın içindeki kariyer, aşk, para kazanma biçimi ve “Ne yapıyorum?” kısacası “ne?” alanıdır.

 Konuların Arasındaki “İlişki”

Konular arasındaki ilişkiyi açılar belirler. Örneğin Güneş ’i yay olan ve dördüncü evi Mars’tan kare açı alan kişi; ev konularında gerginlik, stres yaşıyor olabilir. Astroloji Nasıl Yorumlanır Bu da kişinin kariyerine, özel yaşamındaki ilişkilerine yansıyor olabilir. Bunun sebebi kare açıların sert bir açıda olmasıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu