İkizler Yay Uyumu-İkizler ve Yay Burcu Aşk Uyumu

İkizler yay uyumu, ikizler ve yay burcu uyumu, ikizler kadını yay erkeği uyumu, yay kadını ikizler erkeği uyumu, ikizler ve yay burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

İkizler Yay Uyumu

İkizler yay uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %80, Arkadaşlıkta %10, İş Hayatında %10

İkizler Kadını Yay Erkeği Uyumu

İkizler ve yay birlikte muhteşem bir aşk ilişkisi yaşayabilirler. Son derece uyumlu bir çift olacaklardır. İlişki sırasında karşılaştıkları herhangi bir sorunda minimum çabayla giderilebilir. İkizler burcu yay Burcu’nun yakın bir ilişki içinde ihtiyaç duyduğu bağımsızlığı ve maceracı ruhu ona sağlayabilir. Yay fiziksel bağımsızlığa ihtiyaç duyarken, İkizler zihinsel özgürlüğe ihtiyaç duyar, ancak ihtiyaç temelde aynıdır. İkizler Kadını Yay Erkeği Uyumu harikadır diyebiliriz. Bu ikisi yeni deneyimleri, insanları, hisleri sever ve birlikte harika maceralar yaşarlar. Her ikisinin de olabildiğince fazla deneyimi özümsemek için bir şeyden diğerine hızlıca geçmeyi seven bir tavırları vardır. Hızlı karar alma konusunda ortak noktaları vardır. Bir şeyi yapmayı kafalarına koyduklarında hemen harekete geçerler. Plansız seyahatlere çıkmaya bayılırlar. İkizler ve Yay, birbirleriyle uyumlu aşıklar olmasının yanı sıra harika arkadaşlar. Genel, canlandırıcı bir iyimserlik ve coşkuya dayanan derin bir anlayış ve çok benzer bir yaşam görüşünü paylaşırlar. Yay, bazen birine zarar verip vermeyeceğini önceden düşünmeden bir şeyler söyleyerek biraz fazla açık sözlü olabilir, ancak İkizler dayanıklı bir türdür ve Yay gibi çabucak affedip unutabilir.

 Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Yay Kadını İkizler Erkeği Uyumu

Bu iki burcun kin tutacak zamanı ya da buna ilgisi yoktur.  İkizler bir hava burcudur ve Yay bir ateş burcudur. Bu oldukça aktif bir ilişki olacak! Hava, Ateşi çok uzaklara yayarak gücünün artmasına yardımcı olur. İkizler ve Yay birlikte tam da bu etkiye sahiptir. Onlarınki çok ateşli, tutkulu bir bağ olarak güçlenir. Yay Kadını İkizler Erkeği Uyumu en yüksek çiftlerdendir. Başka bir deyişle, iyi olduğunda çok, çok iyidir, ancak kötü olduğunda korkunç olabilir. Bu ilişkide en çok kimin sorumlu olduğu konusunda kavga edilecektir; her ikisinin de uygun olmayan anlarda alevlenebilecek rekabetçi çizgileri var. İşin iyi yanı, çoğu zaman aynı fikirde olmasalar da fikir ayrılıkları uzun sürmez. Her ikisi de aşırı derecede esnektir, oldukça istekli ve değişime uyum sağlayabilirler. Bu iyi bir şey; İkizler düşüncenin ortasında fikrini değiştirdiğinde Yay, 180 derecelik bir dönüş yapmakta ve yüksek uçan partnerine ayak uydurmakta sorun yaşamaz.

İkizler ve yay burcu aşk uyumu genel olarak çok iyi düzeydedir.

İkizler burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu