Rüyada Bal Görmek-Rüyada Bal Yemek

Rüyada bal görmek, rüyada bal yemek, rüyada kara kovan balı görmek, rüyada bal almak, rüyada bal satmak vb.. rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Bal Görmek

Rüyasında bal gören kişinin çevresindeki kıskanç ve haset sahibi kişiler nedeniyle zorluk çekeceği, sorunlar yaşayacağı söylenir. Rüyada bal görmek çoğu zaman hayra yorumlanır. Evlat sahibi olmaya, itibar ve saygı görmeye, ilim ve bilme kavuşmaya, hayırlı kazanç elde etmeye yorumlanır. Rüyada balı kase içinde gören kişinin servet sahibi olacağı, güçlü ve nüfuslu kişilerle ahbap olacağı söylenir. Kâsede olan balın bozulduğunu ya da döküldüğünü görmek, rızkın azalması, kazancın düşmesi, girilen bir işten zarar edilmesi olarak değerlendirilir. Issız bir yerde bal çıktığını görmek çalışmaya gerek kalmadan kişinin kısa yoldan mala ve paraya kavuşacağına işaret eder. Parmağı ile bal yediğini görmek temiz ve hayırlı evliliğe işaret eder.

  • Rüyada Bal Yemek

Rüyasında bal yediğini gören kişinin hastalığına şifa bulacağı, sağlığına kavuşacağı, sevdiği kişiye yakınlaşacağı söylenir.

  • Rüyada Petek Bal Görmek

Rüyasında petek bal gören kişinin maddi durumunun düzeleceği, kendisine miras kalacağı, beklenmedik bir yerden para geleceği, rızkın artacağı, borçların ödeneceği, ekonomik olarak kişinin güçleneceği şeklinde yorumlanır.

  • Rüyada Arı Peteği Görmek

Rüyasında arı peteği gören kişi birisine manevi anlamda destek olacağı, sevdiği birisine yardım edeceği anlamlarına gelir.

  • Rüyada Bal Toplamak

Rüyasında bal toplayan kişinin temiz ve hayırlı işlere adım atacağı, küçük sermaye ile karlı bir işe girişeceği söylenir.

  • Rüyada Kara Kovan Balı Görmek

Rüyasında kara kovan balı gören kişinin hayatında bir dizi aksiliklerin oluşacağı söylenir. İşlerin sarpa saracağı kişinin işleri düzeltmek için fazla mesai yapmak zorunda kalacağı söylenir.

  • Rüyada Bal Satmak

Rüyada bal satmak iyiye yorulmaz. Kişinin başına kötü bir olay geleceği bu olaydan dolayı çok üzüleceği söylenir.

  • Rüyada Bal Satın Almak

Rüyasında bal satın aldığını gören kişi sabrının ve çalışmalarının amacına ulaşacağı şeklinde değerlendirilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu