Twitter’da toplu takipçi silme, twitterda takip etmeyenleri takipten çıkarma 2020, twitter takip ediliyor listeni silme, twitterda takip etmeyenleri silme kodu vb… twitter hesapları hakkında bilgiler…

Sosyal medyanın en çok kullanılan iletişim araçlarından biri olan Twitter’dan takipçi silmek sanıldığı kadar zor değil. Twitter’da follow me follow me yöntemi ile takipçi sayısını arttıran hesaplarda bir süre sonra takip edilen sayısı binleri hata milyonları buluyor ancak bu takipçileri silmek istenildiği zaman zulüm olabiliyor.

Twitter’da takipçileri silmek için “Takip ediliyor” kısmına girerek tek tek takibi bırak seçeneğini tıklamak gerekli. Ancak çok sayıda takip edilen hesap olması durumunda bu çok da kolay olmayacaktır. Takipçi silme işlemi takip edilen hesap sayısına göre bir kaç saatten bir kaç güne kadar zamanınızı alacaktır. Tabi ki bu işlem sanıldığı kadar da zor değildir. İşte Twitterda takipçi silmenin püf noktaları…

Twitter’da Toplu Takipçi Silme

Twitter’da 2 çeşit takip silme kodu bulunmaktadır. Bunlardan biri sizi takip etmeyenleri silmek diğeri ise sizi takip etsin yada etmesin tüm takipçileri silmek. Her iki takip silme için farklı kodlar gereklidir.

Twitterda Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma

Twitterda Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma

Twitter’da sizi takip etmeyen hesapları topluca takipten çıkarmak için öncelikle twitter’a giriş yapın; twitter’a giriş yaptıktan sonra takip ediliyor kısmına tıklayın ardından sağ tıklayarak ögeyi denetle seçeneğini seçin veya klavyeden F-12 tuşuna basın ( laptop ile bu işlemi yapacaksanız, fn ile beraber F-12 tuşuna basın) bu işlemin ardından twitter hesabının sağ kısmında bir sayfa açılacaktır. Bu kısımda Elements-Console-Sources-Network-Performance seçenekleri çıkacaktır. Bu seçenekler arasından Console kısmına tıklayarak açılan pencereye aşağıda verilen kodu yapıştırın ve enter tuşuna başın. Sizi takip etmeyenler otomatik olarak takip listesinden düşmeye başlayacaktır. Bu süre takipçi sayısına göre değişmekle beraber 1-10 dakika arasında sürmektedir.

setInterval(function () {
t = $(“.following”).find(“.follow-button”);
if (!t[0]) {
window.scrollTo(0, $(document).height());
} else {
console.log(t.attr(“class”));
t.trigger(“click”);
}
}, 1000)

Twitter’da Tüm Takip Edilenleri Takipten Çıkarma

Üst kısımda verilen kod ile twitter’da sadece sizi takip etmeyenleri silebilirsiniz. Ancak alt kısımda bulunan kodu Consele sayfasına yapıştırırsanız sizi takip etsin yada etmesin fark etmeden tüm takip edilenleri silecektir.

setInterval(function() {

$(“.FollowStatus”).each(function(){

$(this).parents(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove();

});

$(“div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button”).click();

}, 20000);

setInterval(function() {

$(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove();

}, 30000);

setInterval(function() {

window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);

},5000);

setInterval(function() {

window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);

},1000);

Twitter unfollow kodu zararlı mıdır?

Twiiter’da takip edilen kişileri topluca silmek için kullanılan twiiter unfollow kodunun kanıtlanmış bir zararı bulunmamaktadır. Sadece listenizi temizleyecektir. Ancak follow me follow me yöntemini kullanarak takipçi kastı iseniz sizi takip edenler onları takip etmediğinizi anlaması durumunda sizi takipten çıkacaklardır.

Yorum Yap

Yorum Yap