İphone 11 hala alınır mı? 

İphone 11 hala alınır mı? Yakın zamanlarda ülkemizde tanıtılan İphone 14 ‘ ün tanıtımından sonra insanlar gözlerini daha uygun fiyatlı , İphone ‘ nin eski telefonlarına göz gezdirmeye başladı. Bunun sebebi eski İphonelerin fiyatlarının ucuzlaması ama bunun yanısıra ülkemizde dövüz kurlarının yüksek seviyelerde olmasından dolayı hak ettiği kadar düştüğü söylenemez. İphone 14’ ün tanıtımından sonra  ; İphone 13, İphone 13 Pro Max, İphone 12, İphone 12 Pro Max , İphone 11 , İphone 11 Pro Max gibi telefonlar çok popülerleşmeye başladı. İphone kullanıcılarının aklında şu soru oluşmaya başlad; İphone eski telefonları almaya değer mi? Peki ya bunların arasından en fiyat performans olan İphone 11 hala alınır mı?

İphone 11 hala alınır mı?

Piyasaya baktığımızda İphone 11 kolay satılır olmasıda göz ardı edebileceğimiz bir şey değil. İphone 11 hala alınır mı?  Bu özelliğinden dolayı insanlar çok tercih ediyor eğer sizde bir İphone 11 almaya karar verdiyseniz size iyi bir haberim var İphone 11 telefonunuzu kolaylıkla geri satabilirsiniz. Bir diğer tercih edilme meselesi ise İphone 11 kamerasının piyasadaki segmentine göre çok iyi bir iş çıkarması, gece çekimlerinde oldukça başarılı olması onu en iyi fiyat performans ürünü yapmakta. Apple’ nin İphone 10’ dan sonra müşterilerinin gerekçeleri üzerine büyük değişikliklere gitti. Apple ekibinin İphone 11’ de ki başarısı İphone kullanıcılarını çok mutlu etti desek haksızlık etmeyiz. İphone 10’ dan sonra köklü değişikliklere giden Apple batarya konusunda teknolojisini oldukça ilerletti. İphone 11  bataryasının 3.110 mAH kullanıldığını Apple yapımcıları tarafından açıklandı. Bunların yanısıra sosyal medyalarda akıcılık, fotoğraf editleme, video düzenleme, oyun tarafında sizleri de üzmeyeceğini gönül rahatlığıyla söylemek isterim.

İphone 11’ in özellikleri neler? 

İphone 11 bundan yaklaşık iki buçuk yıl önce tanıtılmıştı peki ama bu telefon bize özellik olarak neler sunuyor? Hafıza kısmında 32 gb, 64 gb, 128 gb gibi bize seçenekler sunuyor bu özellikleri opsiyon olarak seçebiliyorsunuz. Renk konusunda tercihe bağlı 6 renk bulunmakta bunlar: Siyah, beyaz, sarı, kırmızı, yeşil ve mor renklerden oluşmakta. Ekranı 6 inç boyutunda bataryası 3000- 4000 mAH’ tır. Kamera 10- 15 MP çözünürlüğünde özellik sunmakta görüntü teknolojisi LCD ekran oldukça yeterlidir. İphone 11 hala alınır mı?  Ram kapasitesi 4 GB Ram, işlemci türü İOS, kulaklık ve şarj girişi Lightning, bluetooh, NFC, yüz tanıma özelliği, GPS gibi birçok özellik bulunmaktadır. Bunların yanısıra 60 Hz yenileme hızı ve 2160 ( ULTRA HD) 4K video kayıt çözünürlüğü bizlere kaliteli işler çıkarmamızda oldukça yardımcı olacaktır.

İphone 11 hala alınır mı? 
İphone 11 hala alınır mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu