Başak Akrep Uyumu-Başak ve Akrep Burcu Aşk Uyumu

Başak akrep uyumu, başak ve akrep burcu uyumu, başak kadını akrep erkeği uyumu, akrep kadını başak erkeği uyumu, başak ve akrep burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Başak Akrep Uyumu

Başak akrep uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %30, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %30

Başak Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Başak akrep uyumu genel olarak pekte iyi sayılmaz. Güven, bu burçların her ikisi için de çok zorlu bir konudur ve bu, sonunda birbirleriyle konuşarak çözecekleri bir şeydir. Onların ilişkisinde en güçlü şey birbirlerini sessizce anlama yetenekleridir, asla birbirlerini hayal kırıklığına uğratmak istemezler.

Başak Kadını Akrep Erkeği Uyumu aslında birbirlerini anladıklarında mükemmel olabilir. Birbirleriyle saatlerce konuşabilirler. Bu, her ikisine de her türlü cevabı birlikte aramaya, birbirlerinin ruh halini analiz etmeye ve dünya ya da birbirleriyle olan sorunlarının kaynağını belirleme konusunda ilham verecektir. Özenle seçilmiş sözcükler sayesinde, birbirlerinin zor ve hatta yıkıcı deneyimlerden iyileşmesine veya yenilenmesine yardımcı olabilirler. Bu iki burcun da ihtiyaç anında birbirine sahip olması iyi bir şeydir.

İster ilişkilerinde birbirleriyle sorunları olsun ister diğer insanlarla sıkıntılarında birlikte çözemeyecekleri bir sorun yoktur. Birlikte olduklarında oldukça güçlüdürler. Bazen çok eleştirel olabilirler. Bu zamanlarda birbirlerine kusurlarını hatırlatırlar. Eğer böyle oluyorsa biraz geri çekilip kendilerine zaman ayırmaları gerekebilir. İki burç da baskıdan hoşlanmazlar bu yüzden de birbirlerine alan tanıyacaklardır.

 Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Akrep Kadını Başak Erkeği Uyumu

Günlük yaşantılarında bazı farklılıklar olabilir. Örneğin akrep burcu hiçbir şeyi atmayı sevmez. Başak erkeği ise sürekli olarak bir temizlik yapma peşindedir. Akrep kadınları çok eskiden kalan ve belki anlamsız gelebilecek bir şeyi bile tutmaya meyillidir. Başak ise bunları dairesinde istemez. Bu ilişkide her iki burç da derinliğe ve kültüre önem verir. Akrep Kadını Başak Erkeği Uyumu kimi zaman zordur.

İlişkiyi sürdürmek için taviz vermek onlar için zor değil, ancak her iki taraf için de oldukça yorucu ve zorlu olabilir. Yapabilecekleri en iyi şey, bu ilişkide birbirlerine değer vereceklerine ve birbirlerine minnettar olacaklarına karar vermektir. Güçlü bir minnettarlık duygusu geliştirirlerse, ilişkileri son derece derin, heyecan verici olabilir ve her iki taraf tarafından gerçekten takdir edilebilir. İkisi de hayatlarını kontrol etme eğilimine girebilir. Baskıdan hoşlanmadıkları halde partnerlerine yönlendirme yapmak isteyebilirler. Bu da ilişkiyi zor bir yola sokabilir.

Başak ve akrep burcu aşk uyumu genel olarak kötü düzeydedir.

Başak burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu