9 Temmuz Hangi Burç- 9 Temmuz Yükseleni

9 Temmuz hangi burç, 9 Temmuz doğanların özellikleri, 9 Temmuz doğan ünlüler, 9 Temmuz yükseleni, 9 Temmuzda burcu erkeği ve kadını vb…Yengeç burçları bilgileri için alışkanlık

9 Temmuz Hangi Burç

9 Temmuz hangi burç, çok merak edilir. Ancak 9 Temmuz tarihinde doğanlar Yengeç
burcu özelliğini taşırlar

9 Temmuzda Doğan Kişilerin Kişisel Özellikleri

9 Temmuzda doğan kişiler hediye almayı çok severler. Gizemli ve şaşırtıcı hediyelerden hoşlanır. Sezgilerine önem verir. Güzel bir akşam yemeği ile 9 Temmuzda doğan kişilerin kalbini çalabilirsiniz. Tarzına uygun bir elbise ile de ikna edebilirsiniz. Duyguları derin yaşarlar. Paylaşmayı severler. Çevrelerine sürekli yardımcı olmak isterler. Çevresindeki insanların sorunları ile yakından ilgilenirler. Olumsuzlukları yok etmek için halk kahramanı gibi mücadele ederler. Bana dokunmayan bin yaşasın diyen insanlardan uzak dururlar.

9 Temmuzda Doğan Erkeklerin Genel Özellikleri

9 Temmuzda doğan erkekler olaylara her zaman mantıklı yaklaşırlar. Evliliklerinde önce mantık sonra aşk ararlar. Bu yüzden genelde mantık evliliği yaparlar. Hafızaları çok güçlüdür. Aklına aldıkları bir şeyi kolay kolay unutmazlar. Yüzeysel ilişkilerden nefret ederler. Çocuklarla iletişimde ketumdur. Güçlü bir kişilik yapısına sahiptir. Yaşama karşı oldukça dayanıklıdır. Deriden yapılan her türlü eşyayı severler. Kol saati takma tutkuları vardır.

9 Temmuzda Doğan Kişilerin İş Hayatı

9 Temmuz burcu olan kişiler iş hayatında çoğu zaman öfkesinin kurbanı olur.  Sessiz ve sakin oluşları öfke patlaması ile son bulur. Kıskanç oldukları için iş yaşamında kıskançlığın esiri olurlar. 9 Temmuzda doğan kişilerle çalışmak da anlaşmak da zordur.  Yaşantısına kolay kolay birini almazlar. Yönetmeyi ve yönlendirmeyi severler. Yönetilmeyi ve yönlendirmeyi de sevmezler. Problemleri radikal bir şekilde çözerler. İş yaşamında işlerine sadık kalır zamanında bitirirler. Bu yüzden patronları tarafından çok sevilirler. Gereksiz risk almaz garantici davranırlar. Bu yüzden giriştikleri işlerde genelde başarılı olurlar.

9 Temmuzda Doğan Kişilerin Sağlık Durumu

9 Temmuzda doğan kişiler hırslı yapıları yüzünden çok sık hasta olurlar. Hastalandıkları zaman hastalıkları zor teşhis edilir. Cinsiyet hormonu fazla çalışır. Acıya dayanıklı kişilerdir. En keskin ilaçları bile çekinmeden alabilirler. Çoğu zaman kendi sağlık sorununu kendisi iyileştirir, kendi kendinin doktoru olurlar. Mide ve üreme organ rahatsızlığını çok sık yaşarlar.

9 Temmuzda Dünyaya Gelen Ünlüler

9 Temmuz’da doğan ünlülerden bazıları;

1946 – Ali Poyrazoğlu, Türk tiyatrocu

1947 – Tuncay Özilhan, Türk iş adamı

1963 – Zeynep Eronat, Türk oyuncu

1976 – Emel Çölgeçen, Türk oyuncu

1983 – Ahmet Rıfat Şungar, Türk sinema ve dizi oyuncusu

1983 – Deniz Çetin, Türk müzisyen

1984 – Hasan Kalender, Türk yönetmen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu