Sevmek Sözleri-Sevmek İle İlgili Sözler

Sevmek sözleri, sevmek ile ilgili sözler, sevmek mesajları, gönülden sevmek sözleri, imkansızı sevmek sözleri, dokunmadan sevmek sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Sevmek Sözleri

Sevmek sözleri ile sevdiklerinize en güzel sevgi sözcüklerini söyleyebilirsiniz. Sevmek sadece  temas ile olmamakta dokunmadan sevmek sözleri ile de kendini göstermektedir.

Sevmek, insanı insan yapan ve insanlığa en çok yakışan şeylerden biridir.

Birini sevdiğin sürece bence insanın da ömrü uzar.

imkansızı sevmek sözleri

Sevmenin her zaman iyileştirici bir gücü olduğuna inanırım aksi halde bu kadar yarayı nasıl kapatıp da eski haline geri getirir?

Sevmek insanları aslında en iyi hali ile görmek ya da bu iyiliğin ne demek olduğunu bilmek demektir.

İyi bir insan gerçekten kalbinden sevmeyi bilir ve bu sevginin tüm getirilerini de aynı şekilde kabullenir.

Sevgi eğer gerçekten kalpten hissedilen sevgi ise her zaman yaraları sarar ve tüm şefkati ile beraber insanı birden bire kucaklayıverir.

Sevginin ve sevmenin kıymeti bu dünyada olan diğer çoğu şeyden çok daha fazlasıdır. Çünkü kalpten gelen gerçek bir sevgi diğer tüm her şeyin çok ama çok önüne geçer.

Artık sevginin ve sevmenin engelleyemeyeceği ya da önüne geçemeyeceği başak bir duygunun olmadığını ve bunun ne kadar kıymetli olduğunu anladım.

Sevmek sevilmekten daha kutsaldır çünkü bir insan asla sevildiğinden tam olarak emin olamaz ama sevdiğinden emin olmak çok daha kolaydır.

Sevmek İle İlgili Sözler

Sevmek ile ilgili sözler sayesinde sevmenin gücünü gösterebilirsiniz.

Birini sevmek, hem sevileni hem de seven kişiyi iyileştirici etkilere sahip bir duygudur.

Sevildiğin sürece aslında sevmenin ne kadar kıymetli olduğunu anlarsın çünkü sevmek herkes için ve her şeyi hiçbir nedene bağlamaksızın sevmek en ama en kıymetlisidir.

Sevmek insana her zaman iyi gelir çünkü çok kutsal ve insana iyi gelen bir duygudur. Sevmenin nasıl olduğunu anlamak için bir insanın kocaman bir kalbi olması gereklidir.

Tabii senin hayata baktığın o küçük pencerenden ve sevmek için sahip olman gereken bir kalbin olmadığından bu duygunun kutsallığını anlaman asla mümkün değil.

Yaşanan çoğu şeyden sonra kalbim artık yeterince yaralandı v ben sevmeyi çok bıraktım.

İnsanın kalbi de aşkı da ter edile edile körleşiyor ve yaptığı işi yapmaktan vazgeçiyor. Sırf bunun için artık bir başkasını sevmeye umudum da yüreğim de kalmadı.

Benim sevgim diğerleri gibi birkaç gün için değil bir ömür süren bir sevgidir. Bu bir ömür için hem kendimi hem de diğer her şeyi feda ederim.

Sevmek Mesajları

Sevmek mesajları sayesinde sevmenin ve sevilmenin farkına varabilirsiniz. Gönülden sevmek sözleri ile sevilmenin ve sevmenin tadını çıkartabilirsiniz.

Sevginin ne süresi ne de ömrü olur ama sevmek yine de hiçbir kurala uymadan kendi hissettiği gibi yaşar.

Tekrardan sevilecek ya da sevecek kalbim kalmadı çünkü her terk eden kişide bir parçamı bıraktım ve sevgim tükendi.

Sevgimin asıl faydası aslında sadece sevdiğime değil de sevildiğim kişi için de geçerlidir. Çünkü sevgi, sevmenin ne demek olduğunu da bilmek demektir.

Sevmek insanın kendinden bir parçasını bir başkasına cesurca vermesi ve verdiği hiçbir şey için de geri dönüş beklememesidir.

Artık hiçbir şeyin bir beklentisinin kalmaması ve insanın başka bir umudu kalmaması sevgisine karşılık bulamamasına eştir.

Sevmekten vazgeçtim çünkü sevmek, artık kalbimi yaralamaktan paramparça etti öyle ki hiç kimse kalbimin bir parçasını bile ücra bir köşede dahi bulamaz.

Sevmenin kıymetini sevilenler bilirmiş çünkü asıl sevenler gerçekten asla sevilen insan olamazlarmış.

Sevdiğin kadar sevilmek ve sevildiğin kadar da sevmek. İşte mutlu bir hayat için gerekli tüm şartlar bunlardan ibarettir.

Sevmekten asla vazgeçemezsin çünkü asıl sevmekten vazgeçmek ister isen önce kendi kalbini paramparça etmelisin aksi halde sen istemesen bile kalbin sevmeye hep devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu