Sokak Sözleri-Sokak İle İlgili Sözler-Sokak Mesajları

Sokak sözleri, sokak ile ilgili sözler, sokak mesajları, sokak yazıları, sokak lafları, kral sokak sözleri, komik sokak sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Sokak Sözleri

Sokak sözleri ile sokakta yaşayan insanlara sözler söyleyebilirsiniz. Sokak yazıları sayesinde sokakta kullanılan en afili sözlere sahip olabilirsiniz. Kral sokak sözleri ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Sokak, insanı insana öğreten ve hayatın gerçeklerini anlatan yerdir.

sokak mesajları

Sokakta büyümüş bir çocuk sokağın insanı nasıl kirletebileceğini bilir ama yine de bundan uzak durmak için çabalar da durur.

Sokağın asıl rengi yoktur çünkü kimine göre tozpembe olan sokaklar kimi için ise sadece simsiyah ve karanlıktan ibarettir.

Sokağın asıl kıymetini evsiz kalan ve sokağa muhtaç olanlar bilir çünkü asıl sokak, insanın kimsesiz kalıp da büyüdüğü yerdir.

Kimsesizliğin ne kadar acı verdiğini ve bu durumun insanı nasıl üzeceğini sokaklar öğretir ve bu sokaklar aynı zamanda herkes için de oldukça farklıdır.

Sokağın kıymeti ve asıl anlamı sokakta büyüyen ve kendi kıymetini bilen çocuklar için farklıdır. Çünkü sokak aslında insana hem yalnızlığını hatırlatırken hem de tam tersine onu şefkatli bir anne gibi sarar.

Sokakta yaşanılan çoğu şeyi başka hiçbir yerde yaşayamaz ve göremezsin çünkü sokak, aslında kimsesizlerin aynı zamanda da öğretmenidir.

Sokakların pis olduğu her zaman söylenir ama aslında sokaklar pis olmaktan da öte kişiye göre değişiklik gösterir.

Senin ile yaşadığımız her şey ve o aşkımız çıkmaz bir sokak gibi çünkü ne bunun sonu var ne de bir oluru var.

Bu yolun bir yere varmayacağını biliyorum ama yine de senden de vazgeçemem bu sokaktan da ayrılamam.

Sokak ile beraber olduğun sürece kaybedilecek belki de başka hiçbir şeyin kalmamış demektir. Çünkü sokağın asıl amacı aslında hiç bilmediğin şeylerin başka bir yorumudur.

Sokak İle İlgili Sözler

sokak lafları

Sokak ile ilgili sözler ve çok daha fazlası için okumaya devam edin.

Sokakların rengi kimsenin bilemediği kadar karmaşık ve gerektiğinde korkunçtur. Çünkü sokağın kıymetini de ancak sokakta yaşayan bilir.

Sokağın anlamını bilmek için bir evin olmalı ve bu evi kaybetmelisin. Çünkü sokağı yalnız kimsesi kalmayan insanlar anlar.

Sokakların ne demek olduğunu sadece kimsesi kalmayan ve sokağa muhtaç kalan insanlar bilir. O kişilerden biri olmadığın sürece ne sokağı ne de sokakların anlamlarını bilemezsin.

Sokaklar ile beraber yaşamak istiyorsan sokağın en arka kısımlarında da en işlek caddelerinde de yaşamalı ve her türlü ortamı görüyor olmalısın.

Başına her ne gelirse gelsin belki de senin yanında sadece sokak kalır çünkü sokak, kimsesi olmayanların bile kimsesi olabilir.

Sokak Mesajları

kral sokak sözleri

Sokak mesajları ile çevrenizdekilere en güzel cevapları verebilirsiniz. Sokak lafları ile sokağın nabzını tutabilir isterseniz komik sokak sözleri ile güzel anlar yaşayabilirsiniz.

Vazgeçmek istediğin her şeyden vazgeçsen ve yalnız kalsan bile sokaklar seni asla unutmaz.

Sokakların kıymetini belki sadece kimsesi olmayıp da sokakta yaşayanlar bilir ama sokağın asıl sahipleri de hem sarhoşlar hem de temizlik görevlileridir.

İnandığın ne varsa hepsinin ne kadar yanlış olduğunu ve doğru sandığın şeyleri günü geldiği zaman seni nasıl yarı yolda bırakacağını da bir insana elbet sokak öğretir.

Sokak ile gelen her şey de ancak sokak ile beraber kaybolurlar. Çünkü ne var ise gelen aynı şekilde biter.

Sokak, hiç kimsenin yalnız olmasına izin vermez çünkü hiç kimsen kalmasa, herkes seni terk etse bile sokaklar her daim kalbinin bir köşesinde kalır.

Sokaklarda yaşamış ve kendine düzen kurmuş olan herkes sokaklardan uzaklaştığı an tekrar geri dönmek istemez hatta sırf geri dönmemek adına ömrünün kalan günlerini de harcar.

Sokaklarımı istediğim kadar yürüsem bile asla sana varamayacaksam artık ne yürümelerin bir anlamı kalır ne de bu sokakların bir güzelliği.

Her şey zaman ile tükeniyor ve bu zaman içerisinde belki doğup büyüdüğün o sokaklar bile değişiyor.

Değişmeyen tek bir şey bile yok hatta seni ilk gördüğüm sokakta tekrar görsem ne seni tanıyabilirim ne de hiç unutamadığım o sokağı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu