Yol Sözleri-Yol İle İlgili Sözler

Yol Sözleri

Yol sözleri ile bitmek bilmeyen yolları keyifli anlara dönüştürebilirsiniz. Yol ile ilgili sözler ile yolun keyfini çıkarabilirsiniz. En güzel yol sözleri ile sizlerleyiz.

Yolun seni nereyi götüreceğini bilemezsin, ta ki sonuna dek hiç vazgeçmeden yürüyüp de varana dek.

Bir yolun peşinde ki yol deyip de tutturmuşsun, ne sen o yolda kalacaksın ne de o yol senin olacak.

İşin sonunda herkes birbirinden ayrılıp da vazgeçecek ama ne sen eski sen olacaksın ne de istesen bile eski haline dönebileceksin.

Bir yolun uğruna ne yiğitler can verdi ama ne yol değişti ne de can verenler canını geri alabildi.

Yolu sevdiren bana sendin çünkü sen sonunda varma ihtimalimin olduğu en iyi yoldun.

Yoluna bakmadan seni seçtim ben şimdi ne taşlı yol olsan da ne de asfalt yollara bürünmüş olsan da ben bu yoldan asla vazgeçmem.

Seni, senin için seviyorum ve senden asla vazgeçmemek uğruna kim bilir kaçıncı yeminimi sanki ilk seferki gibi sevdim.

Yolun nasıl olduğuna bakmadan yanında yürümek isteyen seni gerçekten seven insandır. Çünkü biri eğer ayaklarını düşünür de seninle yürümek istemez ise onun sevgisinden şüphe duyulur.

Bir yol ve bir yol sevdası olan ben. Bu saatten sonra asla yolumdan ayrılmam çünkü tüm sevdiklerim benden vazgeçse bile yol beni asla bırakmadı.

Yoluna inandığın kim varsa eninde sonunda seni bırakacak. O yüzden ne yola ne de yanında olan insanlara yüzde yüz güvenme.

Kendi yolunu seç ve göğsünü gere gere yolundan hiç usanmadan dümdüz yürü.

Kendi yolunu seçmiş olmaktan gocunma; bırak başkasının yolunu hırsla yürüyen diğerleri utansınlar.

Yoluna dön ve kimsenin sana ne yapman gerektiğini söylemesine izin verme. Çünkü sen bir çiçeksin ve anca kendi yolundan ilerlersen daha güzel bir çiçek olursun.

Başkasının yolundan gidenler bir gün mutlaka o yolu kaybeder ve kaybolurlar. Sen kendi yolundan git ki hiç kaybolmayasın.

Yol İle İlgili Sözler

Varamadığın yerler için üzülme belki de senin yolun henüz çıkılmamış olandır.

Kendi evini aramanın en güzel şekli kendi yolundan ilerleyip de bir sona varabilmektir.

Bıkmadan, usanmadan, pişman olmadan ve asla vazgeçmeden yürü. Günün sonunda bir bakacaksın ki senin yolundan senin peşinden gelen kişiler olacak.

Bir yol düşün, henüz hiç gidilmemiş ve kimsenin daha önce keşfetmediği. İşte o yol senin olsun ve oradan başka hiçbir yere sapmadan ilerle.

Yoluna taş koysalar da, seni yolundan etmek için çabalasalar da asla vazgeçme. Çünkü ancak yolu olmayanlar, yolu olanları yolundan etmek ister.

Nasıl işlerin bu hale geldiğini asla anlayamayacaksın ama yolundan vazgeçirmek isteyen insanlar olduktan sonra da bu işin bir sona varmadığını kendi gözlerin ile göreceksin.

Yanıma uzan ve dinlenmek istediğin her an omzuma yat ama yine de madem bu yola beraber çıktık, bırak beraber uzun uzun yürüyelim.

Yolumun üstünde kimler var ise onları görmek için dururum ama biri bana yürümemem gerektiğini söyler ve durmamı isterse asla onunla kalmam.

Ben kendi yolumda ilerlediğim sürece mükemmelim, ne kadar duraksadığımın hiçbir önemi yok bu yolda.

Yoluma baktığımda gördüğüm tek şey; kendi değişimim. Ve bu değişim beni olduğumdan daha iyi biri haline getiriyor.

Yalnızsam eğer emin olurum ki kendi yolumda ilerliyorum aksi halde başkasının yolundan yürüyenler asla yalnız olmaz.

Yoluma hiç bakmadan ve kendimde kusur bulmaktan vazgeçerek ilerliyorum. İyi ya da kötü, her hali ile kendi yolumu kabullendim.

Vazgeçilmez olan şey ne insanlar ne de diğer tüm alışkanlıklar. Asıl vazgeçemediğim şey kendi yolumdan inatla yürüyebilmek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu