Sevgili Sözleri-Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgili sözleri, sevgiliye güzel sözler, kısa sevgili sözleri, uzun sevgili sözleri, etkileyici sevgili sözleri, sevgiliye romantik sözler gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Sevgili sözleri ile sevginin en güzel hale gelmiş halini sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Sevgiliye güzel sözler söyleyebilir onlarla çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Kısa sevgili sözleri ile ister onları etkileyebilir isterseniz uzun sevgili sözleri ile akıllarını başlarından alabilirsiniz. Etkileyici sevgili sözleri ile kendinize hayran bırakabilirsiniz. Sevgiliye romantik sözler ve daha fazla sözü sizler için hazırladık.

Sevgili Sözleri

 

Sevgilim, senin varlığın belki de beni bu hayata bağlayan en temel şeydir.

Sevgili yeri geldiğinde iyi bir dost, yeri geldiğinde de eğlenceli bir arkadaş olmalıdır.

Sevgilim, kıymetlim, bir tanem ve hayatımın tam anlamı… iyi ki benimlesin ve iyi ki hayatıma girdin.

Sevgilinin en güzel yanı, insanın tüm ömrü boyunca yakın bir arkadaşının olması demektir.

Sevgili, insanın hayatına eklediği yakın bir dost ve güzel bir arkadaş demektir.

Sevgilin olduğu zaman hayat çok daha farklı ve çok daha fazla güzeldir.

Bir sevgilim olduğu için artık hayat boyu başıma gelen ne varsa tek başıma yaşamak ve atlatmak zorunda değilim.

Sevgili olmanın en güzel yanı, sevgilin ile istediğin kadar samimi vakit geçirebilmektir.

Sevgilim olduğu için belki şanslıyım ama yine de kuru bir gürültü olmasındansa asil bir yalnızlığı her zaman tercih ederim.

Sevgili insanın sadece iyi günlerinde değil kötü günlerinde de yanında olan ve her zaman destek olmaktan gocunmayan insan demektir.

Sevgiliye Güzel Sözler

Bazen zor zamanlar olur ve kimseye bir şey anlatamazsın halbuki sevgilin her zaman yanında olur ve bu kötü günlerde de sana destek olur.

Bana her zaman güç veren bir sevgilim olduktan sonra gerisini pek düşünüp de kafama takmam.

Sevgilim yanımda olduğu için şanslıyım çünkü tam aksine yalnız olsam bu kötü zamanları nasıl atlatırım bilemiyorum.

Sırf sevgilim var diye benden vazgeçen her kim var ise şimdi yanıma gelmiş barışmak için gün saydığını söylüyor halbuki benden vazgeçen hiç kimse ile tekrardan barışmayı düşünmüyorum.

Sevgilimin en güzel yanı benim ile her şeyi göğüs gerecek kadar güçlü olmasıdır.

Sevgilim; kutsalım, özelim, güzelim ve bir tanem. Hayatımda olduğun süre boyunca ben her zaman çok daha fazla şanslı bir adam olacağım. İyi ki varsın ve iyi ki benimlesin.

Benim ile aynı yolda olan ve bu yolu birlikte keyif ile yürüdüğüm kişiydi sevgilim. Ne çabuk işler bu hale geldi de biz birbirimizden vazgeçtik, anlayamıyorum.

Sevgilim; canım, yoldaşım, kıymetlim, her kötü anımda yanımda olanım ve her güzelliği kendi iyiliği ile besleyip daha da iyi yapanım. Sen hayatıma geldiğinden beri benim için her şey çok daha güzel oldu ve kıymetlim oldun.

Etkileyici Sevgili Sözleri

Zor zamanlarımın en güzel yoldaşı ve iyi günleri daha da iyi yapan adam… Senin varlığın bile daha kıymetli yapıyor hayatımı ve senin varlığın daha güzel hale getiriyor hayatımı.

Sevginin dünya üzerindeki en kıymetli duygu olduğunu ve sevilmenin insanı ne denli güzelleştirebileceğini sen öğrettin bana.

İyi bir sevgili mutlu ve güzel bir hayata denktir.

Sevgili demek insanın kanından olmayan ama canından olan bir eş demektir. Bu eş belki insanın karşısına ömründe bir ya da iki kere çıkar.

Sevgililik oldukça ciddi bir müessesedir. Çünkü büyük bir sorumluluk, sevgi bağı diğer tüm her şeyi de kendi bünyesinde barındırır.

Sevginin en saf, en temiz, en dürüst ve en içten halidir birbirini seven iki insanın sevgili olması. Ve burum paha biçilmez bir hal alır zaman geçtikçe.

Sevgiyi, sevginin en güzel halini ve aşkın bir ilişkiye dahil olmasını istersen kendini en az senin kadar seven birini bulman gerekli.

Sevgiliye inanmak ve koşulsuz şartsız sevmek gereklidir. Aksi halde güven ilişkisinin temelleri ya atılamaz ya da o halde yapan ilişkinin temeli asla sağlam olamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu