Rüyada Can Yaktığını Görmek

Rüyada can yaktığını görmek, rüyada birini ateşte yakmak, rüyada birini yakmaya çalışmak gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Can Yaktığını Görmek

Rüyada can yaktığını görmek, olaydaki kişiden bir iyilik geleceğinin işareti olabilir. Bu kişi size yakın zamanda bir sürpriz, bir hediye ya da bir gelir ( iş teklifi, yatırım tavsiyesi vs. ) getirebilir. Bu yüzden, bu dönemlerde çevremize karşı temkinli olup kalp kırmamak faydalı olabilir.

Rüyada Can Yaktığı İçin Ağlamak

Rüyada Birini Ateşte Yakmak

Rüyada can yaktığı için ağlamak, geçmişte var olan sıkıntıların tekrarlanması anlamına gelebilir. Geçmişteki yaptığınız hataları unutamamış veya pişmanlık duyuyor olabilirsiniz. Bu noktada şüphesiz yapılacak en doğru hareket hatalarınızla yüzleşmek ve kendinizi affetmektir. Eğer bir türlü kendinizle yüzleşemiyorsanız bu dertlerin ve aklınıza takılan şeylerin bir gün tekrar karşınıza çıkması işten bile değildir.

Rüyada Birini Ateşte Yakmak

Rüyada birini ateşte yakmak, rüyada görülen kişinin size karşı çok hırslı olduğunu gösterir. Son zamanlarda bir insana kötülük yaptıysanız, veyahut kalbini kırdıysanız ondan gidip özür dilemelisiniz. Çünkü etrafınızdaki size kinli insanlar sürekli bir açığınızı arayacaktır. Eğer bir açığınız varsa bu kişiler bunu değerlendirecek ve canınızı yakmaktan geri durmayacaktır.

Rüyada Birini Yakmaya Çalışmak 

Rüyada birini yakmaya çalışmak, o kişinin sizin iyi niyetlerinizi suistimal edeceğine işarettir. Etrafınızdaki çıkarcı veya kötü niyetli insanları gözden geçirmeli, gerekirse hayatınızdan çıkarmalısınız.

Rüyada Ölü Biri Tarafından Canının Yakılması

Rüyada ölü biri tarafından canının yakılması, hem fiziki hem manevi olarak olabilir. Eğer bu fiziksel bir zararsa ( şiddet, hırsızlık vs. ) o kişiye karşı söyleyemediğiniz şeyler veya pişmanlıklarınız var demektir. Eğer can yanmasının sebebi duygusalsa o kişiyi özlemiş, uzun süredir görmüyor olmanız çok yüksek ihtimaldir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu