Rüyada Abaküs Görmek-Rüyada Kırık Abaküs Görmek

Rüyada abaküs görmek, rüyada kırık abaküs görmek, rüyada abaküs ile işlem yapmak vb.. rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Abaküs Görmek

Rüyada abaküs görmek, son zamanlarda hayatınızda birçok olayla karşılaştığınızı gösteriyor. Bu rüyanın mesajı, yeni bir işin ve yeni olasılıkların hayatınıza gireceğidir. Eğer bir insan bir abaküs görürse, bu onun kişiliğinin mantıksal yönünün iyi bir iş fikri bulmak için kullanılması gerektiği anlamına geldiğini öne sürer. Kadınlar için yakın gelecekte işler iyi gidecek. İş dünyasında yönetme yeteneğine sahip olacaksınız.

Rüyada kırık abaküs görmek, hayatınızın belirli yönleriyle ilgili akıllıca hesaplamalarınızı kaybedeceğinizi gösterir. Çok fazla mantık veya düşünce olmadan hareket edeceğinizi kötü işlere gireceğinizi gösteriyor. Sizin açınızdan bir kaybı garanti eden durumların farkında olun. 

Rüyada abaküs ile işlem yapmak, kafanızda hala cevaplaması gereken soruların olduğunu göstermektedir. Bu tarz sorunlar ile tek başınıza cevap bulmak zor olduğundan aile büyüklerinden veya sevdiğiniz bir arkadaştan destek almanız gerekmektedir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu