Rüyada Baharat Görmek-Rüyada Baharatçı Görmek

Rüyada baharat görmek, rüyada baharat yemek, rüyada baharatçı görmek, rüyada karabiber görmek vb… rüya tabirlerini sizler için derledik.

  • Rüyada Baharat Görmek

Rüyasında baharat gören kişiye bu rüyanın şanssızlık ve uğursuzluk getireceği söylenir. Rüya sahibinin karşısına kötü niyetli kimselerin çıkacağı, bu kişiler yüzünden malını ve parasını kaybedeceği, sıkıntıya, zorluğa ve darlığa düşeceği söylenir.  Rüyada baharat aksilik ve sıkıntı olarak tabir edilir. Rüya sahibinin keyfinin kaçacağı, moralinin bozulacağı eve kapanıp kalacağı, bazı problemler yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

  • Rüyada Baharat Yemek

Rüyasında baharat yediğini gören kişinin gelir kaynaklarını kaybedeceği, kısmetinin bağlanacağı ve geçim sıkıntısı çekeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibin uzun süre gözyaşı dökeceği söylenir.

  • Rüyada Baharat Almak

Rüyada baharat almak rüya sahibinin tembelleşeceği, canı nereye isterse oraya gideceği, kişinin hayatının kolaylaşacağı, elinin bollaşacağı, kesesinin ağırlaşacağı anlamlarına gelir.

  • Rüyada Baharat Koklamak

Rüyada baharat koklayan birisinin hayatında yeni fırsatların olacağı, bu fırsatları değerlendirmede cömertçe hareket edeceği, bazı fırsatları doğru değerlendiremeyeceği ve pişmanlık yaşayacağına işaret eder.

  • Rüyada Birine Baharat Vermek

Rüyasında baharat veren birisinin güzel ahlaklı olması nedeniyle kendisine kurulan tuzakların ters tepeceği, kendisi hakkında kötü düşünen kişilerin bu kötü düşünceden vazgeçeceği, önyargıları kırıp çevresi ile olumlu ilişkiler kuracağı söylenir.

  • Rüyada Baharatçı Görmek

Rüyasında baharatçı gören kişinin zengin olacağı söylenir. Hayatında bolluğun olacağı, borçlarından kurtulup feraha erişeceği, yeni iş teklifleri alacağı, şansının yaver gideceği söylenir. Aşk dünyasında yeni teklifler alıp evlilik yolunda önemli adımlar atacağı söylenir.

  • Rüyada Karabiber Görmek

Rüyasında karabiber gören bir kişinin elindekinin kıymetini bilip kötü günler için önlem alacağı söylenir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu