1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Bamya Görmek-Rüyada Bamya Yemek

Rüyada Bamya Görmek-Rüyada Bamya Yemek

Rüyada bamya görmek, rüyada bamya yediğini görmek, rüyada bamya ekmek, rüyada bamya tohumu görmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Bamya Görmek

Rüyasında bamya gören kişinin rahata kavuşacağı söylenir. Rüyayı gören kişinin derdinin son bulacağı, hastalığının iyileşeceği, üzerine atılan bir iftiradan dolayı aklanacağı, üzüntülerinin son bulacağı, geçmişte yaşadığı olumsuz olayları unutacağı, mutlu olmak için güzel adımlar atacağı şeklinde tabir edilir. Bu rüya huzur ve mutluluk bulmaya, gönül rahatlığı yaşamaya işaret eder. Kişinin rızkın ve gelirin aratacağı şeklinde yorumlanır. Kazanç ve bereket olarak yorumlanır.

  • Rüyada Bamya Yediğini Görmek

Rüyasında bamya yediğini görmek kişinin çektiği çile ve azabın biteceği rüya sahibinin yüzünün güleceği şeklinde yorumlanır. Kişinin hayatını kabusa çeviren olayların unutulacağı, kişinin kendini hayatın akışına bırakacağı, mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına delalet eder.

  • Rüyada Bamya Ekmek

Rüyasında bamya eken bir kişinin çok istediği bir isteğinin gerçekleşeceği, hayallerine kavuşacağı, işlerinin düzene gireceği, derslerinde başarı elde edeceği, karlı ve kazançlı işlere imza atacağı söylenir.

  • Rüyada Bamya Tohumu Görmek

Rüyasında bamya tohumu gören kişinin hayatında yeni başlangıçlarının olacağı, yeni kazanç kapılarının açılacağı, yeni iş fırsatları elde edeceği şeklinde değerlendirilir.

  • Rüyada Bamya Satın Almak

Rüyasında bamya satın alan kişinin işlerinde kara geçeceği, gelir seviyesinin artacağı, birikim yapacağı, yatırım yapacağı anlamlarına gelir.

  • Rüyada Bamya Tarlası Görmek

Rüyada bamya tarlası gören kişinin zenginlik içinde yüzeceği, pahalı evlerde oturacağı, lüks arabalara bineceği, rahat ve konforlu bir yaşam süreceği söylenir.

 

Yorum Yap

Yorum Yap