Rüyada Civa Görmek-Rüyada Civa Zehirlenmesi

Rüyada civa görmek, rüyada civa zehirlenmesi, rüyada civa toplamak, rüyada civa yemek, rüyada civa almak, rüyada avuç içinde civa tutmak gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Civa Görmek

Rüyada civa görmek, yakın gelecekte yetkili biriyle tanışacağınıza bu kişinin büyük ihtimalle polis veya asker olacağına ve uzun bir dostluk dönemi olacağına işarettir. Ayrıca bu kişi sayesinde daha hızlı ve güzel kararlar alacağınıza işarettir. Rüyada civa, verdiğiniz sözleri yerine getirmediğinize ve değişik taktikler uygulayarak sözlerden kaçtığınıza da işarettir.

Rüyada Civa Zehirlenmesi

Rüyada civa zehirlenmesi, çevrenizden kötü tavsiyeler alacağınıza ve bu tavsiyelere uymanız durumunda başınıza kötü olayların gelebileceğini göstermektedir. Sizi zehirleyen bir durumun olduğuna ve kişisel görüşlerinizi kötüye kullanmaya işarettir.

Rüyada Civa Toplamak

rüyada civa zehirlenmesi

Rüyada civa toplamak, çevrenizdeki insanlar tarafından yargılanacağınıza ve bu durumdan dolayı rahatsızlık hissedeceğinize işarettir. İş yaşantısında uyanık davranmanız gerektiğine ve erken karar almadan önce düşünmeniz gerektiğini gösteren bir rüyadır.

Rüyada Civa Yemek

Rüyada civa yemek, enerjinizi doğru yönde kullanmanız durumunda başarıyı yakalayacağınıza işarettir. Hedeflerinize bağlı kalmalı ve düşüncelerinize odaklanmanız gerektiğini gösteren bir rüyadır.

Rüyada Civa Almak

Rüyada civa almak, unutulması zor olan bir suçluluk duygusu içinde bulunduğunuzu göstermektedir. Bu durumdan dolayı pişmanlık yaşadığınıza ve hayatınızın eskisi gibi olmayacağını göstermektedir. Tehlikeli bir şeye ilgi duyduğunuzu da gösterebilir.

Rüyada Avuç İçinde Civa Tutmak

Rüyada avuç içinde civa tutmak, yasadışı bir ilişkiye ve bu ilişkiden doğacak olan çocuğa işarettir. Bu rüya size pişmanlık ve huzursuzluk getirebilir. Hayatınızda olumsuz sonuçlar doğurabilecek bir olayın başlangıcını da göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu