Çakma Polisler Film Konusu

Çakma polisler film konusu, çakma polisler oyuncuları, çakma polisler imdp puanı, çakma polisler yorumları, çakma polisler film türü vb.. film yorumları için alışkanlık

Çakma Polisler Film Konusu

Ryan (Jake Johnson) ve Justin (Damon Wayans Jr.) iki arkadaştır ve birlikte yaşamaktadırlar. Çakma polisler film konusu ile Justin, video oyunu şirketinde asistanlık yapmaktadır ve Ryan’a göre daha ciddi, olgun birisidir; yalnız her ne kadar ciddi olsa da, Ryan ile beraber hareket etmektedir. Bir akşam düzenlenen kostüm partisine polis kıyafetleri ile gitmeye karar verirler. Partiden çıktıklarında hem halk hem de gerçek polisler tarafından gerçek polis muamelesi görürler ve bu oyunu sürdürmeye devam ederler. Bir müddet sonra Mossi (James D’Arcy) sorunu çıkar. Mossi ve bağlantıları hakkında delil toplamaya çalışırlar. Bu konuda kendilerini gerçek polis sanan, gerçek bir polis olan Segars (Rob Riggle)’den yardım alırlar.

Çakma Polisler Yorumları

Çakma polisler film yorumları başlıca; güzel, sıkıcı olmayan, sürükleyici, sağlam bir aksiyon ve komedi filmi. İzleyicide olayın içine sürükleyen bir yapısı var. Sağlam kahkaha attığım birçok sahne oldu. Karakterler, oyunculuk, ortam, konuşulan replikler süper 😀 Bu filmi izledikten sonra çoğunlukla korku, gerilim türü izlediğimden, komediye hasret kaldığımı hissettim. Bu bakımdan son zamanlarda izlediği en iyi eğlence, komedi filmiydi. Patlamış mısır eşiğinde iyi gitti. Bazı eğlenceli sahneler çocuklar için uygun değil 😀 Vakit kaybetmeden kesin izleyin.

Çakma Polisler İmdb Puanı

Çakma Polisler imdb puanı 6,4.

Çakma Polisler Fragmanı

Çakma Polisler Film Türü

Çakma Polisler 2014 yılında vizyona girmiş komedi türünde bir filmdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu