Hoşçakal İle İlgili Sözler-Hoşçakal Sözleri

Hoşçakal ile ilgili sözler, hoşçakal sözleri, hoşçakal mesajları, sevgiliye hoşçakal mesajı, hoşçakal ile ilgili cümleler, hoşçakal sözler gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Hoşçakal İle İlgili Sözler

Hoşçakal ile ilgili sözler ile en sevdiğiniz kişilere veda edebilir ve onlarla son anlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Güzel bir şarkı dinle, artık kendine iyi bak ve geri kalan hayatının daha iyi olması için daha fazla çaba göster. Ve bensizliğe de hoş geldin, hoşça kal.

Artık hoşça kal çünkü ben hem senden hem de senin ile olan benden öyle çok yoruldum, sıkıldım ve bunaldım ki gidiyorum.

 hoşçakal ile ilgili cümleler

Beni anlamadığın zaman fark ettim tüm gerçeği ve bensiz nasıl da mutlu olduğunu anlayınca bensizliğin sana ne kadar da yakışacağını anladın sırf bunlar için bile; hoşça kal.

Artık hem senden hem de kendimden vazgeçtim. Çünkü olmayacak bir uğraş için günlerdir çabalıyorum ve biraz da olsa bir şeylerin ileri gitmesi için uğraşıyorum. Sırf bunlar için bile sana sadece hoşça kal diyebilirim.

Geri dönüşü olmayan bir yolda belki başka bir umut ışığı vardır diye çok bekledim ama artık beklemeye bile tahammülüm kalmadı. Bu yüzden artık hoşça kal sen de.

Bir kere bir insan hoşçakal dedi mi bunun ne tekrarı oluyor ne de tekrarı olsa bile o ilişkinin temelleri salam sayılabiliyor.

Hoşçakal Sözleri

hoşçakal sözleri

Hoşçakal sözleri ile sevgilinize veya aile bireylerinize veda edebilirsiniz.

Ben senden gittim çünkü fark ettim ki ben senin hayatına bir yoldaş değil de omuzlarına bir yük olmuştum ve sırf bunun için bile sen bu asil yalnızlığı hak ediyordun gözümde.

Geri dönüşüm bir daha asla olamaz çünkü ben bir kere hoşça kal dedikten sonra ne sen eski sen olabilirsin en de ben bu sözden önceki halim ile geri dönebilirim sana.

Hoşça kal sözünün ağırlığı elbette ki çok fazladır çünkü bir ipi bir kere kesersen bir daha ne kadar sıkı bağlar isen bağla o ipin orasında o düğüm her zaman gözükür. 

İnsanlar birbirlerine en azından bir hoşça kal demelidir çünkü vedasız geçen bir ayrılık nasıl gerçek bir ayrılık sayılabilir ki?

İnsanın veda bile edemediği bir sevda asla gerçek bir sevdada sayılamaz çünkü gerçek sevdalarda vedalar da birer sevda ürünüdür.

Her vedanın bile ayrı bir tadı ve keyfi vardır ama veda etmeyi bilmeyen bir insan birine son kez sarılmanın huzurunu, keyfini ve değerini asla ama asla anlayamaz. Hoşçakal ile ilgili sözler ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Hoşçakal Mesajları

sevgiliye hoşçakal mesajı

Hoşçakal mesajları ve sevgiliye hoşçakal mesajı atabilir ve sevdiğinizden ayrılırken ona son sözünüzü iletebilirsiniz.

İnsan bir kez birine hoşça kal dedi mi bir daha nasıl geri yerine döner ya da nasıl kendi söylediği bu sözün üstünü çizer bilemiyor.

Bazı anlardan ne geri dönüş olur ne de bazı anlar için başka bir yol bulunur. Hoşça kal demek de bu anlardan biridir. Bu sözü söyledikten sonra ne geri dönüş olur ne de artık başka bir yol kalır.

Artık sadece sana değil kendime de hoşça kal diyorum çünkü senden gittikten sonra kendimde de başka bir parça bulabilir miyim, hiç sanmıyorum.

Hoşça kal demenin ötesinde ne vardır ya da nasıl geri dönülebilir bilmiyorum. Ben sadece bu sorunların sonunu getirmek için hoşça kal demiştim.

Şimdi hayatımda sorun olarak gördüğüm kendi davranışlarım, karakterim ya da çevremde olan ne var ise hepsine tek tek hoşça kal dedikten sonra kendim için daha iyi bir hayat ve daha güzel bir yaşam için veda ediyorum.

İnsan gitmesini de, veda etmesini de ve hoşça kal demesini de bilmeli. Aksi halde hep başa sarar ve hep aynı yerde aynı sorunlar içinde boğuşur durur. Hoşçakal ile ilgili sözler

Vazgeçemediğin ve sana zarar verdiğini düşündüğün ne var ise birer birer uzaklaşmalı ve hoşça kal demeyi bilmelisin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu