Rüya Tabirleri

Rüyada Battaniye Görmek

Rüyada battaniye görmek, rüyada yorgan görmek, rüyada battaniyeye sarılmak, rüyada battaniye katlamak vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Battaniye Görmek

Rüyasında rengârenk, yeni ve güzel kokan battaniye görmek sıhhat, mutluluk, aile içindeki sıcaklık olarak değerlendirilir. Battaniyenin eskimiş, solmuş, yırtılmış ve kötü kokar olması rüya sahibinin kasıt olmadan işleyeceği günah olarak değerlendirilir. Eski battaniye aynı zamanda rüya sahibinin çevresindeki dedikoducu kişilere işaret eder.

  • Rüyada Battaniye Yorgan Görmek

Rüya sahibinin güçlü ve dinamik bir bedene sahip olacağı, bu nedenle de hiçbir inatçı ya da ölümcül hastalığa yakalanmayacağı, hayattaki konforunun ve rahatının da yerinde olacağına işaret eder.

  • Rüyada Battaniye Almak

Rüyada Battaniye Görmek 2

Rüya sahibi mağazadan bir battaniye beğenip, onu satın alması demek,  sıcak, samimi ve dürüst komşular edineceği anlamına gelir. Rüya sahibi zor duruma düştüğü zaman çevresinde elinden tutup kaldıracak kimselerin olacağı söylenir.

  • Rüyada Battaniye Yıkamak

Rüya sahibinin temiz kalpli olduğu, açık sözlü ve açık yürekli kimse olduğu anlamına gelir.

  • Rüyada Battaniye Katlamak

Rüya sahibinin bazı ilişkilerini bir süre askıya alacağı, ilişkilerini gözden geçireceği, bazı dostları ile ilişkilerine mesafe koyacağı anlamlarına gelir.

  • Rüyada Battaniyeye Sarılmak

Rüya sahibinin iş hayatındaki yükselişine işaret eder. Memursa makamı, işçiyse maaşının artacağı söylenir.

  • Rüyada Battaniye Vermek

Rüya sahibinin çok zor durumda kalan bir yakınına yardımcı olacağı, büyük fedakarlık örneği göstereceği, bu durumdan dolayı toplumun beğenisini ve taktirini kazanacağı söylenir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı