Rüyada Bacak Görmek-Rüyada Bacak Kırılması

Rüyada bacak görmek, rüyada bacak kılı kesmek, rüyada bacak kopması, rüyada bacak üst üste atmak, rüyada bacak kırılması, rüyada bacak şişmesi, rüyada çirkin bacak görmek vb.. rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

[toc]

 • Rüyada Bacak Görmek

Rüyada bacak görmek rüya sahibi için iyiye yorumlanır. Bacak görülen rüyanın şekline göre bu yorum değişmektedir. Rüyada bacak görmek genel anlamıyla insan ömrü ve maddi durumla değerlendirilmiştir. Bacağın durumuna göre ömrünüz uzar ya da kısalır. Bacağın güzelliği ve sağlamlığı geçim sıkıntısından kurtulmaya, zenginliğe ve berekete kavuşmaya işaret eder. Görülen kıllı ve kötü bacak huzursuz bir yaşama, borçlanmaya, darlığa düşme olarak değerlendirilir. Rüyada bacağınızı demir olarak görmek geçim konusunda rahata erişeceğiniz anlamına gelir. Bacağınızı cam ve tahta gibi kırılgan madde olarak görmek ise geçim konusunda sıkıntı çekeceğiniz ve tembel bir yapıya bürüneceğiniz şeklinde yorumlanır.

 • Rüyada Bacak Kılı Kesmek

Rüyada bacak kılı kesmek borçlarınızdan kurtulmaya, maddi açıdan ilerlemeye, zenginliğe, mutlu bir yaşam sürmeye işaret eder.

 • Rüyada Bacak Kopması

Rüyada bacak kopması görmek kötü ve sıkıntılı günlere işaret eder. Zor ve sıkıntılı bir an yaşayacak bunu düzeltmek için elinizden bir şey gelmeyeceği anlamına gelir. Tek bacak kopması malın bir kısmının, iki bacak kopması malın tümümün zarar göreceğine işaret eder. Malınızı mülkünüzü satıp parasını har vurup harman savuracağınız şeklinde yorumlanır.

 • Rüyada Bacak Bacak Üstüne Atmak

rüyada bacak bacak üstüne atmak

Rüyada bacak bacak üstüne atan kişi büyük bir günaha gireceği bu günahtan dolayı büyük pişmanlık yaşayacağı söylenir. Rüya yorumcuları bu rüyayı korku ve belanın kişinin yakasına yapışacağı şeklinde de yorumlamıştır.

 • Rüyada Bacak Kesilmesi Görmek

Rüyada bacağının kesildiğini gören kişi çok güvendiği bir kişiden darbe yiyeceği anlamına gelir. Evli kişilerin eşi tarafından aldatılacağı söylenir. Evli değilse anne, baba ya da kardeşlerinden birisinden beklenmedik bir darbe yiyeceği söylenir. İş dünyasında başlanılan projenin yarım kalacağı, bitmeyeceği ya da iptal olacağı şeklinde yorumlanır.

 • Rüyada Bacağının Olmadığını Görmek

Rüyada bacağının olmadığını görmek iş konusunda başa kötü olayların geleceği, işlerin ters gideceği, iş yerinin kapanacağı, çalışan birisiyse iş yerinde haksızlığa uğrayacağı, işten haksız yere atılacağı, maaşını alamayacağı şeklinde yorumlanır.

Bacağının olmadığını gören kişi mutsuz bir hayata sahip olup yakın çevresinin desteğini kaybedip kendini büyük bir boşlukta bulabilir. Yalnızlık duygusunu derinden yaşayabilir.

 • Rüyada Bacak Yarası Görmek

Rüyasında bacağının yaralandığını gören kişi işlerinin kötüye gideceğine işaret eder. Yanlış hesaplar yapıp büyük hayal kırıklığına uğrayabilir. Dikkat kesilmesi gereken bir işte dikkatini vermediği için başarısız olabilir. Rüya sahibinin maddi ve manevi büyük sıkıntılar çekeceği şeklinde yorumlanır.  Aile bireylerinin kişiye karşı olumsuz bir tavır alacağı, moral ve motivasyon seviyesinin düşeceği şeklinde yorumlanır.

 • Rüyada Bacak Kesilmesinin Psikolojik Yorumu

Rüyada bacak kesilmesi psikolojik olarak korku ve kaygıları ifade eder. Kişinin aile bireylerinden birisini kaybetme kaygısı yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Fazla duygusal ve telaşlı olması yüzünden hassas davranışlar sergileyebilir.

 • Rüyada Bacak Kılını Yolmak

Rüyada bacak kılını yolan kişinin elindeki malını kaybedeceği, girişeceği bir işten başarısız olup zarar edeceği, malının bir kısmını boş yere harcayacağı söylenir.

Karşısına çıkan fırsatları değerlendirme noktasında kişinin yanlış tutumlar sergileyeceği söylenir. Bu rüya iş yaşamında başarısızlığa, sağlıkta kısa süreli hastalığa, aşk yaşamında ilişkilerin gerilmesine işaret eder. Sosyal ve ile yaşantısında kişi küçük tartışmalar yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

 • Rüyada Bacak Kılını Uzatmak

Rüyasında bacak kılını uzatan kişinin çok mal sahibi olacağı, eline büyük iş fırsatları geçeceği, maddi durumunu düzelteceği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören genç ve bekar bir kadınsa zengin bir eş adayına işaret eder.  Rüyayı gören erkekse kişinin makam ve mevki sahibi olacağı anlamına gelir.

 • Rüyada Bacak Kılının Artması

Rüyasında bacak kılının arttığını gören kişinin yüksek makama kavuşacağı, malının çoğalacağına ve güçlü bir karaktere sahip olacağı şeklinde yorumlanır.

Bu rüyayı gören kişi kısa bir süre sonra şan ve şöhret sahibi olur.

 • Rüyada Bacak Kırılması Görmek

Rüyasında bacağının kırıldığını gören kişi hayat yolculuğunda kendini güçsüz ve yalnız hissedeceği anlamına gelir. Kişinin çok yakın birisinin kendisine yalan söyleyeceği ve kişinin bu yalanı fark edip çok üzüleceği şeklinde yorumlanır. Kişinin çevresine olan güven duygusu yok olacağı, adım atarken daha temkinli hareket edeceği söylenir. Tanıdık birisiyle iş yapıldıysa bu iş sonucu doğan ortaklığın yok olacağı, kişinin iş yükünün artacağı, maddi açıdan zarar edeceği, paralarını başka bir işe yatırmak için çare arayacakları şeklinde tabir edilir.

 • Rüyada Takma Bacak Görmek

Rüyasında takma bacak görmek başa gelen kötü olaylarda bile hayır aranması gerektiğine işaret eder. Olumsuzlukları yok etmek için kişinin yaşadıklarından ders çıkarıp hayata dört sıkı elle sarılması gerektiği söylenir. Bu rüya kişiye bir mesaj niteliğinde bir mesaj olup kişinin yaşamını yeniden gözden geçirmesi gerektiğini söyler.

 • Rüyada Çirkin Bacak Görmek

rüyasında çirkin bacak gören kişi ekonomik olarak zorlanacağı ve maddi sıkıntılar yaşayacağı manası vardır. Yaşayacağı sıkıntılardan kurtulmak için çok çaba harcayacağı ve uzun bir müddet para kaygısı yaşayacağı anlamı vardır.

 • Rüyada Bacağın Şişmesini Görmek

Rüyasında bacağı şişen kişi yakın bir arkadaşı veya ailesinden biri ile kavga edeceği, bu kavga sonrası çok üzüleceği anlamı vardır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu