Boy Uzatmanın Yolları

Boyumuzu Nasıl Uzatabiliriz?

Boy Uzatmanın Yolları ve Boyumuzu Nasıl Uzatabiliriz? siz değerli ziyaretçilerimize bu konu hakkında bir yazı dizisi hazırladık. Çoğu insan boyundan memnun değil bu yüzden bir çok insan boy nasıl uzar ? boyumuzu nasıl uzatabiliriz ? boyumuzu en hızlı ne uzatır ? bu tarz soruların yanıtlarını arıyor.

Boy Uzatmanın Yolları

Günümüz de boy uzatmanın birbirinden farklı bir çok yöntemi var öncelikle boyunuzu uzatmak istiyorsanız, Boy Uzatmanın Yolları boyu uzatan egzersiz sporları yapmalısınız! aşağıdaki görselde görmüş olduğunuz, gibi bu tarz egzersiz haraketlerini planlı ve düzenli bir şekilde her gün yaparsanız boyunuzu kolay bir şekilde uzatabilirsiniz.

Boy Uzatmanın Yolları
Boy Uzatmanın Yolları

Boyumuzu Nasıl Uzatabiliriz?

Boyunuzun uzaması birazda yaşınıza bağlıdır yaşınız 18 veya 18,in üzerinde ise normalden biraz daha yavaş uzayabilirsiniz ve tabi ki uyku düzeni de çok önemli boyunuzun hızlı uzaması için düzenli uyku almalısınız, görselde ki egzersizleri devamlı bir şekilde yaptığınız da ortalama 1 ayda 2,3 cm 3,4 ayda 4,5 cm uzamanız mümkün beslenmenize de önem verin bolca meyve sebze ve et ürünleri tüketmelisiniz.

“Doğru beslenme”   “düzenli uyku”   “planlı egzersizler” ile kısa zamanda istediğiniz boya ulaşabilirsiniz…

Boyu Uzatan 6 Besin Önerisi

 1. süt ve süt ürünleri
 2. kırmızı et
 3. balık
 4. yumurta
 5. yoğurt
 6. taze meyve sebzeler

Boy Uzatmanın Diğer Yolları

Boyunuzu uzatmanın başka yolları da var tabi “bara asılmak” “zıplamak” gibi kimse bilmese de zıplamakta boyunuzu uzatır “örnek” basketbolcular sürekli zıpladıkları için boyları çok uzun normal sporlara göre zıplamakta boy uzamasında büyük bir etki gösterir. Boy Uzatmanın Yolları Fakat boş bir şekilde zıplayarak boyunuz uzamaz öncelikle bacak esnetme omurga esnetme gibi vücudunuzu esnetin ve ardından zıplama haraketleri yapın sürekli esnemelerin ardından zıplama haraketleri yaptığınızda zaman içersinde boyunuzun nasıl hızlı bir şekilde uzadığını göreceksiniz.

Boyu Uzatan En Önemli Etkenler

 1. vücut esnetme
 2. vücut germe
 3. bacak esnemeleri
 4. bara asılmak
 5. bisiklete binmek
 6. zıplama ve benzeri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu