1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Bavul Görmek-Rüyada Çanta Görmek

Rüyada Bavul Görmek-Rüyada Çanta Görmek

Rüyada bavul görmek, rüyada bavul satın almak, rüyada çanta görmek, rüyada bavul kaybetmek, rüyada çanta taşımak vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Bavul Görmek

Rüyada bavul görmek yolculuğa işaret eder. Bavulun içinde bir şeyler olması, kişinin taşımakta zorlanacağı sorumluluklara işaret eder. Bavulun hafif olması ya da içinde bir şey olmaması rüya sahibinin bir yola gitmeye heveslenmesi olarak değerlendirilir.  Bir kişi rüyasında bavul boşalttığını görürse gittiği yerde bir zaman konuk olacağı anlamına gelir. Rüyada bavulun içinde kıyafetlerini dizmek kişinin sürekli taşınmak zorunda kalacağı anlamına gelir. Rüyasında bavul hazırladığını gören kişinin gurbete gideceği söylenir.

  • Rüyada Bavul Satın Almak

Bir kişi rüyasında bavul satın aldığını görürse kısmetinin açılacağı, dünya evine gireceği, mutlu bir evlilik yapacağı anlamına gelir.

  • Rüyada Bavul Açmak

Rüyada bavul açmak iftiraya maruz kalıp zor duruma düşmeye işaret eder.

  • Rüyada Bavul Taşımak

Rüyada bavul taşımak kişinin gideceği yerde uzun bir zaman kalacağı anlamına gelir.

  • Rüyada Bavul Kaybetmek

Rüyasında bavulunu kaybettiğini gören kişinin bazı işlerinin iptal olacağı, planlarının istediği gibi gitmeyeceği, hesapta olmayan bazı işlerin ortaya çıkacağı, yapması gereken işleri erteleyeceği anlamlarına gelir.

  • Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görmek kişinin hayatının iyi yönde gideceğine, kolay para kazanacağına, maddi durumunun düzeleceği, kazançlı işler yapacağı, borçlarını ödeyip düzlüğe çıkacağı anlamlarına gelir.

  • Rüyada Deri Çanta Almak

Rüyada deri çanta almak uzun zamandır süren tatsızlıkların son bulması, barış ve huzur ortamının sağlanması anlamlarına gelir. Rüya sahibinin hayatında sorunların bitmesi sıkıntıların sona ermesi olarak değerlendirilir.

 

Yorum Yap

Yorum Yap