Rüyada Bar Görmek-Rüyada Bara Gitmek

Rüyada bar görmek, rüyada bara gitmek, rüyada gazino görmek, rüyada disko görmek, rüyada diskoya gitmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Bar Görmek

Rüyasında bar gören kişinin dertli olacağı, bir olaydan çok etkileneceği, kişinin uykusunun ve neşesinin kaçacağı, aklından çıkmayacak bir dizi olay yaşayacağı, elindeki imkanları içinde bulunduğu durumdan çıkmak için kullanacağı söylenir.

  • Rüyada Bara Gitmek

Rüyasında bara gittiğini gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağı, bazı olaylardan dolayı üzüleceği, rüya sahibinin bazı olaylarsan çok etkileneceği, elindekileri kaybedeceği, bir işten büyük zararlar edeceği, girişeceği bir işten başarısız olacağı, kişinin kredisini kaybedeceği, ortada kalacağı söylenir.

  • Rüyada Gazino Görmek

Rüyasında gazino gören kişinin başının belaya gireceği,  ceza alacağı, hapse gireceği, yanlış işlere girişeceği, kazancına fesat karıştıracağı, güzel ahlaktan uzaklaşacağı, Allah yolundan kopacağı ve harama bulaşacağı söylenir.

  • Rüyada Gazinoya Gitmek

Rüyasında gazinoya gittiğini gören kişinin zor günler geçireceği, kişinin içine kapanıp kimseyle konuşmayacağı, insanlardan uzaklaşacağı, işlerinin ters gideceği, harama bulaşacağı söylenir.

  • Rüyada Diskoya Gitmek

Rüyasında diskoya giden kişinin günahkar olacağı, paraya itimat edip çevresindeki insanları kıracağı, suç işleyeceği, Allah yolundan uzaklaşacağı, hayırlardan kaçacağı, hak yiyeceği söylenir.

  • Rüyada Eğlence Mekânı Görmek

Rüyasında eğlence merkezi gören kişinin çevresinde yalaka kısmın olacağı, kişinin sahte dostluklara önem vereceği, ilişkilerinde şeffaflıktan uzaklaşacağı, çevresinde sahte insanların olacağına işaret eder.

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu