Rüyada Babadan Kaçmak

Rüyada babadan kaçmak, Rüyada babadan kaçıp dayak yemek, Rüyada babaya yakalanmak vb...rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

Rüyada Babadan Kaçmak

Rüyada babadan kaçan birisi gerçek hayatta ailesinin hoşuna gitmeyecek bir iş yapacağına işaret eder. Ailesine yalan söyleyip bu yalanı ortaya çıkabilir. Kendisine yapılan uyarıları dinlemeyen birey gerçek hayatta anne ve babasının ahını aldığı için iki yakası bir araya gelmez. Rüyada babadan kaçmak, korkuların gerçekleşeceğini, kişinin endişeli bekleyişi sonunda üzücü haberler alacağı söylenir. Kendi bildiğini okuyan rüya sahibi kafasının dikine giderek ailesini üzebilir.

Rüyada Babadan Kaçıp Dayak Yemek

Rüyasında babasından kaçarken yakalanıp dayak yediğini gören kişiler için kendilerine sunulan fırsatları değerlendirme konusunda geç kalacakları söylenir. Kısmetlerini zor yoldan elde edecek olan rüya sahibi aile yönünden şanslı sayılır. Babasından destek gören rüya sahibi, babası tarafından sürekli desteklenir. Aile, arkadaş ve yakın çevre konusunda çok şanslı olduğu söylenir.

Rüyada Babadan Kaçarken Yakalanmak

Rüyada babadan kaçarken yakalanmak

Rüyada babadan kaçarken yakalanan kişi için bir yanlış yapıp ailesi tarafından bu yanlışın düzeltileceği söylenir. Ebeveynleri sayesinde gelecek hayatında rahat edecekleri söylenir.

Bu rüya kişinin erken yaşta önemli sorumluluklar alacağına işaret eder. Babadan alınacak bir öğüde, kendi işini kurmak için aile desteğini almaya ve onlara danışmadan hareket etmesi gerektiği bu rüyada vurgulanır.

Rüyada Babadan Kaçmanın Psikolojik Yorumu

Rüyasında babasından kaçan kişi psikolojik olarak babasına duyduğu saygınlığa karşı korkunun ifadesidir. Babasını örnek alıp çekinen kişi baskın otoriteye sahip  babası ile sürekli çatışma içinde olduğu şeklinde yorumlanır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu