Devrimci Sözleri-Devrim Sözleri

Devrimci sözleri, devrim sözleri, devrim ile ilgili sözler, devrim mesajları, felsefi devrimci sözleri, devrimci liderlerin sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Devrimci Sözleri

Devrimci sözleri sizlerle;

Asıl devrimci ne başka bir ülkenin himayesi altına girmeyi kabul eder ne de ülkesinin rezil bir kapitalizm altında sömürülmesine müsaade eder.

Bir devrimci yalnız kendi çıkarları ya da menfaatleri uğruna değil; tüm halkının ve vatanın her bir karış toprağının iyiliği uğruna çalışmalarını sürdürür.

Uğruna mücadele ettiğimiz ve bir gün devrim hayali ile yaşadığımız her ne var ise o güzel günler geldiği zaman tüm o uğraşlara teşekkür edeceğiz.

Devrim için yapılan her şey aynı zafere giden yolda yapılan tüm çabaların mübah olması demektir.

Bugün mücadele verip de yaptığın her şey yarın elbet hem sana hem de tüm vatanına hayırlı bir olay olarak geri dönecektir.

Devrimin altı tamamen bilim ile doldurulmuş ve artık kanıya ihtiyaç duymayacak kadar gerçek şeyler ile kendini ispatlamıştır. Devrim mesajları devam ediyor.

Kulaktan duyma olan ve yalan dolan bilgiler ile inanılan tüm saçmalıkların yerine insan önce kendi okumalı, bir öğrenmeli ve de araştırmalıdır.

Devrim Sözleri

Devrim sözleri sizlerle;

Devrime inanan her birey bir ülkeyi ya da vatanını kurtarıp da düzeltme amacı gütmeden önce kendi içinde kendine bir düzen vermeli ve tüm dünya için daha iyi bir insan olmak için çaba göstermelidir.

Kendi içinde devrim yapamayan hiç kimse bir vatanın ya da ülkenin geleceği konusunda karar verme ve devrim faaliyetlerinde bulunma konusunda hak sahibi değildir.

İnsan önce kendi içinde devrimini tamamlar daha sonra diğer insanların devrimi için mücadeleye katılabilir.

Her devrim aslında çok kıymetli ve de mühimdir ayrıca devrimler arasında ayrım yapmak ya da büyük küçük gibi farklı kategorilerde sıralamak doğru değildir.

En büyük devrim insanın kendi içinde başardığı kendi içsel devrimidir.

Devrim için savaş veren ve doğru yola varmak için mücadele eden her bir kimse aslında birer kahraman olarak kalacaktır.

Devrim İle İlgili Sözler

Devrim ile ilgili sözler sizlerle;

Devrim her zaman çok büyük ve kudretli işler başarmak demek değildir hatta bazen öyle bir durum yaşanır ki yerden bir çöpü alıp da çöp kutusuna atmak bile devrim olabilir.

Her devrimci devrimin dilini öğrenmeli ve devrim aşkını devrimin kendine has olan o dilinde anlatmalıdır ki hak yerini bulsun.

Unutulmaz olan her devrim, birbirine ve savunduğu davaya her şeyden çok daha fazla inanmış olan devrimciler ile yaşanır. Felsefi devrimci sözleri devam ediyor.

En onurlu mücadele bir insanın inandığı şey uğruna verdiği mücadeledir hele de bu mücadele kendi çıkarlarını gözetmeksizin devrim uğruna olur ise işte o en kıymetli mücadelelerden biri olacaktır.

Devrimin ışıkları ile her gün kendi sabahını yaratırsan günün birinde sen güneş doğmasa bile kendi ışığın ile gerekirse tüm dünyayı dahi aydınlatabilirsin.

Günün birinde herkes kendi çıkarı doğrultusunda almak istediği her şeyi alacak ve gidecek işte o zaman bize çırılçıplak halde ve tamamen çamura bulanmış bir şekilde ülkemiz kalacak. Biz bunun olmaması adına bu kadar mücadele veriyoruz.

Ülkemiz için en iyi ve en doğru olanı tüm halkımız yaşasın ve herkes her sabah uyandığında kaygısız, stressiz ve mutlu bir sabaha uyansın diye biz her gün birbirinden farklı sorunlar ile mücadele ediyoruz. Devrimci liderlerin sözleri devam ediyor.

Devrimin en temel amacı aslında bu uğurda savaş vermek ve tüm gereksinimleri yerine getirmektir.

Herkes inandığı şeyler uğruna savaşmalı ve biz de tüm herkesin ve hatta gelecek nesillerin bile iyiliği uğruna devrim mücadelesine kanının son damlasına kadar sürdürecek olan devrimciler olmaya devam etmeliyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu