Rüya Tabirleri

Rüyada Acur Görmek- Acur Almak-Acur Satmak

Rüyada acur görmek, rüyada acur toplamak, rüyada acur yemek, rüyada acur satmak, rüyada acur ekmek vb.. rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

Rüyada Acur Görmek

Rüyasında acur gören kişi hoş sözler işiteceği eğer bekar ise yeni bir bayan veya erkek arkadaşı edineceği ondan çok mutlu olacağı sözler duyacağı, ailesi ve yakın dostları tarafından tebrik edileceği yorumu yapılır.

Rüyada Acur Yemek

Rüyasında yeni çıkmış veya taze acur yediğini gören kişi beklediği mutlu haberi alacağı, muradına kavuşacağı ve hedefine kavuşacağına yorumlanır. Ancak rüyasında bayatlamış veya çürük acur yiyen kişi kötü haber alacağı ve üzücü bir olay ile karşı karşıya geleceğine işarettir.

Rüyada Acur Toplamak

Rüyasında acur topladığını gören kişi giriştiği işlerden mutlu son ile ayrılacağı ve emek verdiği işlerden başarı elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Acur Doğramak

Rüyada acur doğradığını gören kişi sıkıntılardan kurtulacağı ve dertlerini üzerinden atacağı yorumu yapılır.

rüyada acur doğramak

Rüyada Acur Almak

Rüyasında acur aldığını gören kişi hiç beklemediği bir yerden yüklü miktarda para alacağı ve çok mutlu olacağına işartettir.

Rüyada Acur Satmak ve Acur Ekmek

Rüyasında acur sattığını veya rüyasında acur ektiğini gören kişi ailesine ve çevresine yardım edeceği, ettiği yardım sonrası herkes tarafından tebrik edileceği ve çevresi tarafından çok sevileceğine işarettir.

Rüyada Acur Tarlası Görmek

Rüyasında acur tarlası gören kişi, çok zengin biri ile tanışacağına ve o kişiden çok fayda göreceğine yorumlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı