Mücadele Çıkmazı Konusu-Mücadele Çıkmazı Oyuncuları

Mücadele çıkmazı konusu, mücadele çıkmazı oyuncuları, mücadele çıkmazı netflix, mücadele çıkmazı filmi vb..film makaleleri için aliskanlik.com

Mücadele Çıkmazı Konusu

Dünyanın en popüler dizi ve film izleme platformu olan Netflix’te 2021 yılında yayınlanacak olan yeni Türk yapımı filmler açıklandı. Son yıllarda Türk filmlerine ve dizilerine oldukça fazla ilgi gösteren Netflix’in özellikle en çok merak edilen filmleri arasında yer alan “Mücadele Çıkmazı” ile ilgili merak ettiğiniz soruları buradan açıklamak istiyoruz. Netflix filmi Mücadele Çıkmazı konusu ve oyuncuları hakkında merak edilenler.

Mücadele Çıkmazı oyuncuları;

Son yıllarda başarılı yapımlara imza tan OGM Pictures firmasının yapımcılığını üstlendiği Mücadele Çıkmazı’nda başrollerde,

  • Çağatay Ulusoy,
  • Emir Ali Doğrul,

Ünlü iki ismin açıklandığı Mücadele Çıkmazı filmi hakkında merak edilen konusunun da detaylarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Mücadele Çıkmazı konusu;

İstanbul’un en şirin semtlerinden bir tanesinde çekilecek olan bu dizinin ana konusu kağıt toplayan bir kişinin hayatının bir anda değişmesi konu alınmaktadır. Ancak bu hayat değişme tabirini zengin olma deyimi ile karıştırmayınız. Kağıt topladığı günlerin birinde kağıt toplama arabasının üstüne düşen 8 yaşındaki Ali isminde bir çocuğun hikayesi konu alınmaktadır. Kağıt toplayan bu gencin son derece zorlu yaşantısı sırasında Ali isminde çocuk ile kurduğu yakın bağ sayesinde son derece zorlu bir süreç onu beklemektedir. Özellikle de bir yandan Ali’nin ailesini arama telaşına düşen bu genç aynı zamanda da Ali ile kurduğu sıkı bağ yüzünden Ali’den ayrılmak istememektedir. Kağıt toplayan Mehmet’in Ali ile kurduğu bu bağ içerisinde nasıl bir konu çıkacak hep birlikte dizi başlayınca göreceğiz. 2021 yılı başlarında karşımızda olması beklenen dizi Mücadele Çıkmazı hakkında yeni detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu