2021 Netflix Dizileri-Netflix Dizi Önerileri 2021

2021 netflix dizileri, en iyi netflix dizileri 2021, netflix dizi önerileri 2021, netflix dizi yorumları, en son çıkan netflix dizileri netflix dizi tavsiyeleri için aliskanlik.com

2021 Netflix Dizileri

Dizi bulmakta zorlananlar, izleyecek şey bulamayanlar, evlerine tıkılıp sıkıntıdan patlayanlar, bugün ne izlesem keşmekeşinde saatlerini dizi arayarak geçirenler, sizleri bu yükten kurtarıyoruz.  2021 netflix dizileri  dizilerden izlemeye değer harika tercihler burada.  Hazırsanız başlayalım.

En İyi Netflix Dizileri

Dracula Mini Serisi

Korku sinemasında şüphesiz ayrı bir yeri olan, bugüne kadar çekilmiş tüm vampir filmlerine ve dizilerine ilham kaynağı olan korku ekolü drakula, netflix farkıyla yeniden izleyici ile buluşuyor. Başlangıç bölümüyle orta çağ avrupasının gotik ve kasvetli havasının yansıtıldığı dizi, günümüz dünyası ile sona eriyor.  Dizi bir mini seri olarak gösterime girsede doksan dakikayı bulan bölümleriyle doya doya izleyebileceğiniz bir hikaye vaad ediyor.

Dracula Dizinin konusu ise şu şekilde;

Başrolünü Clais Bang’in canlandırdığı Dracula,nın, Van helsing isimli bir rahibe ile geçen mücadelesini konu alıyor. İngiltereden gelen bir muhasabecinin, draculanın elinden canlı kurtulması ile başlayan hikaye, günümüz ingilteresine kadar uzanıyor.Klasik dracula hikasyesini biyografik bir dille anlatan dizinin, yönetmenliğini  Stefan Moffat yapıyor.

The Witcher

Andrzej Sapkowski’nin efsanevi kitap serisi, önce bir bilgisayar oyunu haline getirilmiş, dünya çapında yakaladığı başarının ardından, netflix tarafından bir dizi olarak ekranlara taşınmıştı.

Rivialı Gerald’ın taşıdığı laneti, onu insanlar tarafından dışlanan sıradışı biri haline getirmiştir.  Büyücüler, korkunç canavarlar ve birbirinden fantastik yaratıkların var olduğu dünyada, gerald’ın kaderi, kendi yolunu arayan bir prenses ile kesişir. İkilinin karanlık bir dünyada var olma çabası, herşeyi değiştirebilecek bir bebeğin doğacağı kehaneti ile anlamlı bir hal kazancaktır.

Polonya’nın ulusal gurur kaynağı haline gelen The Witcher’in başrolünde, Superman filminden yakinen tanıdığımız Hanry Kevill rol alıyor.  Netflix’in en pahalı dizilerinden biri olan The Witcher’in 160 Milyon dolardan fazla bir bütçe ile çekiliyor.

Im Not Okay With This

Kesinlikle Netflix‘in en iddialı yapımlarından Im Not Okay With This, bu yıla damga vuracak kaliteli bir dizi, atmosferi bakımından stranger things, ve Stephen King’in eşsiz kitabı Carrie ile benzerlikler taşıyan yönleri, doksanların nadide güzelliği ile birleşerek sizlere harika bir seyir keyfi sunacak.

Sydney isimli bir kızın, Ergenlik dönemi buhranlarını, sorunlu aile yaşantısından kurtulma isteğini fantastik bir hikaye üstüne kuruyor dizi. İzlerken Sydney’in hem kendini, hem de süpergüçlerini keşfetmesini heyacanla izleyeceksiniz. Dizinin senaryosu,  Charles Forsman’ın aynı isimle eserine sadık kalınarak, tekrar yazıldı.

Locke and Key

Fantastik dizi severlerin kesinlikle bayılacağı Locke and Key ,  Babalarının öğrencilerinden biri tarafından öldürülmesi sonucu,  Eski kasabalarına dönen bir  ailenin, anahtarlı ev denilen bir malikanede yaşamaya başlamasını anlatıyor.

Evin küçük çocuğu evde bir takım anahtarlar bulmaya başlar, bu anahtarların kendine has doğaüstü bir takım  yetenekleri vardır.   Aile bir taraftan bu anahtarlara sahip olmayan kötü güçlerele mücadele ederken, babaların ölümün ardındaki düğüm yavaş yavaş çözülmeye başlar.

Görsel açıdan tatmin edici dizinin, senaryosuda aynı oranda ilgi çekici.

Messiah

Yayınlanma tarihi,  yaşanan aksaklıklar nedeni ile bir kaç kez ertelenen Mesiah ilk 10 bölümlük sezonu ile izleyici ile buluştu.  Ortadoğuda ortaya çıkan ve mesih olduğunu iddaa eden bir adam, kitleleri arkasından sürüklemeye başlamasıyla, tüm istihbarat örgütlerinin hedefi haline gelir.  O nun şarlatan olduğunu düşünenler ile, gerçek olduğuna inananlar  arasında politik bir savaş başlamak üzeredir.

Dizi, tüm bölümler boyunca gizemini koruyor ve soluksuz izleniyor. Mesih’in gerçek olup olmadığını izleyicilerin insiyatifine bırakan senaryosu ile Din ve politika’nın çatışması gözler önüne seriliyor.

Netflix‘in 2021 dizi önerilerinden göz atmak isteyeceğiniz bir kaç tanesini de liste olarak aşağıya bırakıyoruz.

  • October Faction
  • Jurassic World: Camp Cretaceous
  • Kid Cosmic
  • Gobby’nin Oyuncak Evi
  • Freud
  • Toy Boy
  • Ragnarok

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu