Aramızdaki Sözler Konusu

Aramızdaki sözler konusu, aramızdaki sözler oyuncuları, aramızdaki sözler yorumu, aramızdaki sözler fragmanı, aramızdaki sözler türü, aramızdaki sözler imdb

Aramızdaki Sözler Oyuncuları

Filmde Dr. Ben Bass (Idris Elba) ve Alex Martin Kate Winslet yer almakta. Kate Winslet’in filmleri çoğunlukla izlenebilir nitelikte.

Aramızdaki Sözler Konusu

Uçakta yer bulamayan Dr. Bass ve Alex, küçük bir tayyare kiralarlar. Aramızdaki sözler oyuncularından Tayyarenin sürücüsü Walter (Beau Bridges)’dır. Sürücü, rahatsızlanıp uçağı kar ile kaplı ıssız bir dağa düşürür. Alex, sağlam bir yara alır. Dr. Bass elinden gelen her yardımı Alex’e sunar. Doktorların Hipokrat yeminine sadık kaldıklarını Dr. Bass çok iyi yansıtmış. Aramızdaki sözler konusunda Alex kendine geldikçe tartışmaları sonucu gider. Doktorda ayak izlerinden takip eder. İkisi de kurtulmak için çok çabalar. Yaşadıkları zorluklar karşısında birbirlerinden hoşlanırlar.

Aramızdaki Sözler Yorumu

Oyunculuk, sahneler, müzik çok iyi. Aramızdaki sözler yorumum da film de romantizm olayı yok. Sadece yavaş yavaş birbirlerinden hoşlanan, ıssız bir yerde kendilerinden başka kimse olmayan, zor bir durum karşısında birbirlerine tutku çağrıştıran iki kişi var. Yani bu tutkudan sevgi doğmuş.

Filmin sonu Fransız tiplemesi olmuş. Hoşuma gitmedi. Bazı lüzumsuz konuşmalarla ve sahnelerle gereksiz uzatmalar yapılmış. Güzel, izlenebilir nitelikte.

Aramızdaki Sözler İmdb Puanı

Aramızdaki Sözler filmi imdb puanı 10 üzerinden 6,4’tür.

Aramızdaki Sözler fragman videosunu Youtube’den izleyebilirsiniz.

Aramızdaki Sözler (The Mountain Between Us) – 2017 yılında vizyona girmiş Dram ve Aksiyon türünde bir filmdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu