En Beğenilen Gerilim Türü Kore Dizileri

En Beğenilen Gerilim Türü Kore Dizileri listesi sizinle; Benimde beğendiğim sorunsuz kusursuz 6 kore dizisi sizlerle:

En Beğenilen Gerilim Türü Kore Dizileri

1) Squid Game:

Tek sezon olan dizi Netflix platformunda 2021 yılında yayınlandı. En Beğenilen Gerilim Türü Kore Dizileri Dizi paraya ihtiyacı olanların gizlilik kuralları dahilin de birbirinden farklı oyunların kurulduğu alana götürülmesi ile başlıyor. Gündelik hayatta oynanan oyunlardan tek farkı ise kaybetme lüksünün olmaması, kaybedersen ölürsün!

2) All of Us Are Dead:

2022 yılında piyasaya sürülen dizi tek sezon 12 bölümden oluşmaktadır. Dizi Joo Dong-geun’un aynı isimli webtoon’undan uyarlamadır. Bir grup öğrencinin zombi istilasına karşı verdikleri mücadele anlatılmaktadır.

3) Law School:

2021 yılında yayınlanmış olan dizi tek sezon, 16 bölümdür. Hukuk temalı dizinin konusu bir profesör ve öğrencileri etrafında adaleti ararken başlarına gelen olaylardır. Bu ünlü hukuk okulunda adalet tüm engellere rağmen sağlanabilecek mi? Nefes kesen mücadeleyi izleyeceksiniz.

4) Vagabond:

2019 yılında yayınlanan dizide Kore’nin en ünlü isimleri yer almaktadır; Lee Seung-gi Cha Dal-gun rolünde ve Bae Suzy Go Hae-ri rolünü canlandırmaktadır. En Beğenilen Gerilim Türü Kore Dizileri Cha Dal-gun kardeşini haksız yere kaybetmiş ve bunun intikamını almak için uğraşmaya başlamıştır. Go Hae-ri ise bir ajandır. Yolları kesişir ve birlikte hareket etmeye karar verirler. İkili arasında beklenmedik bir aşk gelişir. İntikamını alabilecek mi Cha Dal-gun, mücadelesini izleyeceksiniz.

5) He Is Psychometric:

2019 yılında yayınlanan dizi tek sezon 16 bölümdür. Başrolleri Shin Ye-eun Yoon Jae-in rolü ile Park Jin-young Lee Ahn rolü ile üstlenmiştir. Dizi de Lee Ahn özel bir yeteneğe sahiptir, dokunduğu an insanların gizli sırlarını öğrenebiliyor. O bu yeteneğini kötü insanlarla mücadele etmek için kullanmaya karar verir. Polisle iş birliği içerisinde yeteneği ile kötü insanları yakalamaya başlar. Yoon Jae-In polis memurudur, Lee Ahn ile beraber hareket etmeye başlar. İkilinin arasında tüm karmaşa içerisinde aşk filizlenir.

6) Little Women:

2022 yılında yayınlanmış olan dizi tek sezon Netflix platformunun bir dizisidir. 12 bölüm olan dizide birbirlerine sımsıkı bağlı olan ve ekonomik zorluk çeken üç kız kardeşin zengin insanların gücünden yararlanarak kurdukları komplonun tam ortasında kalmaları konu edilir. En Beğenilen Gerilim Türü Kore Dizileri Dizinin kadrosunda Kim Go-eun, Nam Ji-hyun, Park Ji-hu gibi bilindik isimler yer almaktadır.

En Beğenilen Gerilim Türü Kore Dizileri
En Beğenilen Gerilim Türü Kore Dizileri

İlgili Yazıya Göz Atın ; Dizi Replikleri-Dizi Sözleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu