Lol Oyun Nasıl Bozulur

Lol Oyun Nasıl Bozulur Geliştiriciliğini RIOT Games’in yaptığı MOBA türündeki oyun piyasaya 2009 yılında sürülmüştür. Zaman geçtikçe ününe ün katan League Of Legends, günümüzde en çok oynanan online oyunlar arasında yer almaktadır. League Of Legends ücretsizdir. LOL’de 140 üzerinde karakterler bulunmakta ve karakterlerin kendine has görevleri bulunmaktadır.

Lol Oyun Nasıl Bozulur

Oyuncu dilediği karakter ile o karakterin görev yerlerinde oynayabilmektedir. Bu karakterler oyun içinde oynadıkça ve level aldıkça bulunan mavi öz veya para ile alınan riot points ile alınabilmektedir. Lol Oyun Nasıl Bozulur  Oyun içi satın alımlar yalnıza karakterle sınırlı olmamakla birlikte bu satın alımlar oyununuzu etkilemez. Satın alımlar genellikle karakter kostümleri, karakter ifadeleri, karakter sandıkları, kostüm sandıkları gibi içeriklerden oluşmaktadır. Satın alımların oynanışı etkilemeyen League Of Legends pay to win (kazanmak için öde) oyunlarından biri değildir.

League Of Legends Oyun Nasıl Bozulur?

League of Legeneds’da oyunu bulmak için belirli bir süre beklenmesi gerekmektedir. Bu süre geçtikten sonra oyuncu bulunan oyunu kabul eder. Tek cezasız oyun bozma yöntemi oyunu kabul etmemektir! Oyuncu kabul ederse oyuncuları karakter seçimine atar. Her oyuncu kendi istediği karakteri seçmek ve bu süreci tartışmak adına 60 saniyelik bir seçim ekranında bir araya gelir. Bu esnada oyunu bozmanız gerekirse bunun yalnızca iki yöntemi bulunuyor. Birincisi mevcut League Of Legends istemcisini kapatmaktır. İkinci yöntem ise karakter seçme süresi boyunca hiç bir karaktere tıklamamak ve oyunun kendiliğinden sizi karakter seçim ekranından atmasını beklemektir. Oyuncu 60 saniye boyunca hiç bir karakter seçmediği müddetçe oyun kendiliğinden oyuncuyu ana ekrana gönderecektir. Oyun tekerlemesi konusunda oldukça başarılı bir yazımız var bir göz atınız.

League Of Legends Oyun Bozulursa Ne Olur?

League Of Legends’da oyun bozulduğu zaman kişiye belirli cezalar verilmektedir. Başlangıçta ceza vermese de zaman içinde oyuncu bu davranışı tekrarlarsa, LOL oyuncuya süre cezası verir. Bu süre cezası boyunca oyuncu herhangi bir oyuna giremez. Lol Oyun Nasıl Bozulur  Bunun nedeni oyuncunun diğer oyuncuların zamanını boşa harcamasından kaynaklanmaktadır. Cezalar 5 dakikadan başlayıp günlere ve aylara kadar uzamaktadır. Yani oyuncunun işi varsa oyun bulmadan önce gelecek olan seçim ekranında seçimi kabul etmemesi, oyunu reddetmesi cezasız ve en iyi League Of Legends oyununu bozma yöntemidir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu