Terazi Akrep Uyumu-Terazi ve Akrep Burcu Aşk Uyumu

Terazi akrep uyumu, terazi ve akrep burcu uyumu, terazi kadını akrep erkeği uyumu, akrep kadını terazi erkeği uyumu, terazi ve akrep burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Terazi Akrep Uyumu

Terazi akrep uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %40, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %30

Terazi Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Terazi akrep uyumu pek de iyi olduğu söylenemez. Akrep burçları genel olarak Terazi burçlarına güvenmezler. Fakat terazi burcu ona güveni sağlamak için elinden geleni yapacaktır. Önemli olan burada her zaman bu şekilde yaşamayı kabul edecekler mi sorusudur. Terazi Kadını Akrep Erkeği Uyumu çok yüksek değildir. Her ikisi de derin bir anlayışa ve içsel görü ye sahiptir. Birbirlerini anlama konusunda önceleri çaba göstereceklerdir fakat ilişkinin ilerleyen dönemlerde bu durum ikisini de sıkabilir.

Başa çıkmaları gereken en önemli sorun ise her ikisinin de birbirlerinin yöneticileri gibi davranmalarıdır. Bu birbirlerinin kişiliklerinin kolayca reddedilmesine yol açar. Özellikle terazi burçları kişilik sorunlarıyla uğraşmaktan yorulabilir. Birbirlerinin hayatlarına çok fazla karışmaya başlarlarsa bu ilişki bir çıkmaza girebilir. Akrep burcu mükemmel olmayan hiçbir şeyi kabul etmez.

Terazi burcu bu tavırdan yorulabilir. Terazi, yaşam güçlerini uyandıracak ve hayatlarına ışık getirecek aktif, ateşli bir partner arar. Akrep, fiziksel, duygusal ve pratik birini arar. Birbirlerinin duygu ve düşüncelerini eleştirmeleri oldukça muhtemeldir o yüzden bunun yerine saygılı bir iletişim kurma yolunu denemeleri gerekir. Ancak bu şekilde uzun süreli bir ilişki yaşayabilirler.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Akrep Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Bu iki burç birlikteyken birbirlerini anlama konusunda çaba sarf etmeleri gerekir. İkisinin de kısıtlamalardan hoşlanmadığını bilmek gerekir. Birlikte iletişim kurarak ilişkiyi ilerletebilirler fakat her zaman bir sorun çıkabilir. Bu ilişkide her ikisi de tutarlılığa ve bağlılığa değer verecek ve bu, ilk etapta onları birbirine bağlayacak bir şey. Ancak, değer sistemlerinin geri kalanı o kadar örtüşmez ve diğer insanların davranış ve beklentileri bakımından farklılık gösterirler.

Akrep Kadını Terazi Erkeği Uyumu kimi zaman zordur. Terazi ve Akrep’in ilişkisi hiçbir şekilde kolay ve basit değildir. Birbirlerini anlama konusunda pek uyumlu olmayan bu çiftin aslında ilişkilerini kurtarmak için yapabilecekleri tek şey birbirlerine bağımsız ve özgürlük alanı olan bir dünya inşa etmeleridir. Alanlarına saygı gösterdikleri ve ikisi de yaşamdan zevk almaya odaklandıkları sürece bu ilişki ciddiyete dönüşebilir. Her ikisi de birbirinin fikirlerine ve davranışlarına saygı göstermelidir. Birbirlerini eleştirmek yerine daha yapıcı konuşmayı öğrenmelilerdir.

 

Terazi ve akrep burcu aşk uyumu genel olarak kötü düzeydedir.

Terazi burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu