Nefret Sözleri-Kin ve Nefret Sözleri

Nefret sözleri, aileye nefret sözleri, kin ve nefret sözleri, arkadaşa nefret sözleri, nefret ile ilgili sözler gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Nefret sözleri ile kin tuttuğunuz veya çok sinirlendiğiniz birine içinizi dökebilirsiniz. Bazen çok sevdiğiniz aileye nefret sözleri dahi söyleyebilirsiniz. Ancak unutulmamalıdır ki aile her zaman yanınızda olan büyük bir mutluluktur. Kin ve nefret sözleri ile en sevdiklerinize kızabilirsiniz. Bazen sizi yanlış yapan arkadaşa nefret sözleri söyleyebilir ve samimiyetinizi bozabilirsiniz. Nefret ile ilgili sözler ve daha fazlasını yazımızda bulabilirsiniz.

Nefret Sözleri

kin ve nefret sözleri

Nefretimin sebebi benim ile ilgili değil; tamamen sizin çirkin kalpleriniz ile alakalı.

Nefret her zaman sevgiden daha gerçekçidir çünkü birini yalandan sevebilirsin ya da seviyor gibi gözükebilirsin ama nefretin sahte olanı bizim buralarda pek bulunmaz.

Ne senden nefret edecek ne de seni sevecek bir kalbim bile yok artık. Çünkü öyle kuruttun ki tüm her şeyi, artık bende bile bir ben kalmadı.

Kalbinin acısını susturmak ve kendinle yeniden en başa dönmek istersen nefretin o ilahi gücüne sığın çünkü aksi halde uzun zaman bununla uğraşman gerekli.

Nefret ve nefret edilen insan olmak senin diğerlerinden daha iyi olduğunu gösterir çünkü insanlar imrenip de erişemediğinden nefret ediyor.

Sevgimden daha yüce nefret duygum çünkü seviyor gibi yapabilirim ama yalandan nefret ediyor gibi davrandığım hiç kimse olmadı.

Nefretin gerçekçiliğini sorgulamak için samimiyetten çok daha fazlasına ihtiyacın var çünkü nefret, tüm bu duygulardan çok daha gerçekçi bir duygu.

Nefret İle İlgili Sözler

nefret ile ilgili sözler

Herkesten nefret etmekten daha korkunçtu kendimden nefret etmek. Çünkü diğer insanları belki bir yerde bir şey yaparlarsa affederdim ama kendimi affetmek için hiçbir yol bulamadım.

Kendin ile aranın bozulması ve sonucun nefrete varması beni kahrediyor. Çünkü artık nefret hissetmeye biraz bile katlanamıyorum.

Vazgeçemiyorum senden ve bunun için hem kendimden hem de diğer tüm nedenlerden nefret ediyorum.

Artık seni sevmekten bile nefret ediyorum ve seni sevmek bile midemi bulandırır hale geldi.

Nasıl vazgeçtiğimi sorgulaman artık çok anlamsız çünkü içimde sana karşı hissettiğim tek şey; nefret.

Nefret ettiğim şeyleri bir bir karşıma alıyorum ve bir kez daha ne kadar haklı olduğumu görüyorum.

Haklılığımın en temel sebebi nefret ettiğim tüm insanların birer birer ne kadar kalitesiz olduklarını göstermeleri ile kanıtlanıyor.

Kin ve Nefret Sözleri

aileye nefret sözleri

Kendime duyduğum şeyin nefret olduğunu anladığım zaman nefret etmenin ne kadar aptalca ve boş olduğunu öğrenmiş oldum.

Eğer birinden ya da bir olaydan nefret edersen beynin bunu asla unutmaz ve aklında hep döner durur.

Unutmanın en temel yanı artık nefret bile etmemektir.

Senden öyle soğudum ve sen benim için o kadar yoksun ki; artık nefret bile etmiyorum.

Nefret edilmenin en güzel yanı; sana erişmek istiyorlar ama sen gibi olmakta o kadar çaresizler ki sadece nefret ediyorlar.

Nefret benim bile kendimden daha fazla inandığım ve gerçekliğini tüm iliklerime kadar hissettiğim kuvvetli bir duygu.

Eğer bir insandan nefret ediyor isem asla şaşmaz, muhakkak bir yerde ya kendi iğrençliğini gösterir ya da bana zarar vermeye çalışır.

Çevremde sevmediğim hatta nefret ettiğim insanları da barındırırım çünkü daha ne kadar gülünç hale gelebilir ya da kendilerini rezil edebilirler merak ediyorum.

Nefretin en güzel hali; samimi bir duygu olmasıdır.

Küçükken oyuncağını benden saklayan herkesten nefret ederdim, şimdi de benden sevgisini esirgeyen insanlardan nefret ediyorum.

Nefretim ve ben bir ömür ayrılmamaya söz verdik çünkü diğer herkes beni bırakıp giderken nefretim her zaman yanımda oldu.

Bildiğim en güçlü duygu nefrettir. Diğerleri belki gelir geçer ama nefreti bir kere hissettikten sonra geçip gitse bile muhakkak iz bırakır.

Birbirinden nefret eden insanların nasıl samimi davrandıklarını gördükçe kendi duyduğum nefret duygusunun samimiyetine olan güvenim artıyor.

Bir geleceğe, bir geçmişe ve bir de nefret duygusuna inanıyorum. Çünkü üçü de muhakkak iz bırakıyor geçip gitse bile.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu