Kadir Gecesi Sözleri-Kadir Gecesi İle İlgili Sözler

Kadir gecesi sözleri, kadir gecesi ile ilgili sözler, kadir gecesi için güzel sözler, anlamlı kadir gecesi sözleri, kadir gecesini anlatan sözler gibi  en güzel sözler için aliskanlik.com

Kadir Gecesi Sözleri

Kadir gecesi sözleri sizlerle;

Öncelikle tüm İslam aleminin Kadir Gecesi mübarek olsun, Rabbim bu mübarek gecede herkesin duasını kabul etsin.

Bu gece öyle mübarek bir gecedir ki Allah’ın kapıları ardına kadar açılır ve ellerini açıp da semaya dua eden her bir kimsenin duaları kabul olur inşallah.

Rabbimin yarattığı her ay hatta her gün elbette mübarek ve de kıymetlidir lakin Kadir Gecesi bin aydan daha mübarektir bizler için.

Yüce Rabbim tüm Müslüman aleminin bir an gaflete düşüp de bilerek ya da bilmeyerek yaptığı tüm günahlarını affeylesin ve herkesi hidayete erme yolunda olmayı nasip eylesin inşallah.

Herkes için hayırlara vesile olan bu gecede yüce Yaradan’dan huzuru, sağlığımızın daha iyi olmasını, varsa hastalarımıza şifa vermesini ve borcu olanlara da yardım etmesini mutlaka dualarımız içerisinde bulunduralım.

Kadir Gecesi İle İlgili Sözler

Kadir gecesi ile ilgili sözler sizlerle;

Bu mübarek Kadir Gecesi inşallah bizlere ve tüm inanan Müslüman kardeşlerimize sağlık, huzur ve de bereket getirir.

Bu mübarek gecede semaya açılan hiçbir el ve de dillerde zikredilen hiçbir dua Allah’ın izni ile geri çevrilmez ve de yüce Rabbim hepsini kabul eder.

Dilerim ki bu güzel gecenin tüm mübarekliği altında ve sevenlerimizin duasında sizler ile buluşur ve ortak bir payda da elbet karşılaşırız.

Tüm herkese semanın kapılarının sonsuza dek açıldığı bu mübarek gecede tüm inanan mümin kardeşlerimi tövbe etmeye ve yüce Rabbimden bize hayırlı olanı vermesini istemeye bekliyorum.

Tüm din kardeşlerimin Kadir Gecesi mübarek olsun ve bu güzel gece dilerim edilen dualar sayesinde hem bize hem de güzel vatanımıza hayırlar getirsin.

Bizlere bu günleri gösteren ve bu mübarek Kadir Gecesini de yaşatan yüce Rabbime şükürler olsun.

Bu mübarek gecede hala nefes alabiliyor isek ve de hala Allah’ın ismini gönül dilimiz ile zikredebiliyor ise ne şanslı bize.

Kadir Gecesi Mesajları

Kadir gecesi mesajları sizlerle;

Tüm inananların ve din kardeşlerimin kandili mübarek olsun. İnşallah bu gece semaya açılan her elde ve gönüllerden gelen her dua da kabul olur.

Bin aydan daha kıymetli olan bu mübarek gecede tüm inanan din kardeşlerimin dualarında sağlık, barış ve kardeşlik yer almalı ki bizlerin duasının kabul olduğu bu mübarek gece tüm herkes için hayırlara vesile olsun.

Kandiliniz mübarek olsun, yüce Rabbim herkesi kalbine göre bir sınava tabii tutsun ve sınavlarımızı kolaylaştırıp bizlere yardımcı olsun. Kadir gecesi sözleri devam ediyor.

Tüm din kardeşlerimin bu mübarek gecesinin hayırlara vesile olmasını diliyorum ve yüce Rabbimin de izni ile bu salgın illetinin bir an önce bitmesi ve bizleri huzurlu günlere kavuşturması için de bol bol yüce Yaradan’a dua ediyorum.

Bu mübarek günde dualarımızın ne kadar önemli olduğunu belirtir ve de bu duaların da tüm İslam dini ve tüm kardeşlerimiz adına hayırlara vesile olacak dualar olmasını temenni  ederim.

Tüm İslam alemi için hayırlara vesile olmasını ve yüce Rabbimin bizim bu fani dünyada sınavımızı kolaylaştırmasını inşallah dualarımızdan eksik etmeyelim.

İnsan günahkardır ve tövbe etmek de insan için yaratılmıştır. Özellikle bin aydan daha mübarek olan bu gecede günahkar insanoğlu bol bol dua etmeli ve yüce Yaradan’dan günahlarını affetmesini istemelidir.

Mübarek olduğu ve biz inanan insanlar için de nasıl mübarek olduğu müjdelenen bu günde tüm inanlar yardımlaşmalı ve birbirlerinden haberdar olmalıdırlar çünkü böylesine mübarek bir günde kimse kafasını yastığa koyduğunda karnı aç olmamalı.

İnanan tüm din kardeşlerimin kandili mübarek olsun Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu