İyzilink Güvenli mi-İyzilink Nasıl Çalışır

İyzilink güvenli mi, iyzilink nasıl çalışır, iyzilink nedir, iyzilink ödeme, iyzilink oluşturmak, iyzilink komisyon ücreti vb.. iyzilink hakkında detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

İyzilink Nedir

İyzilink nedir, iyzico şirketi tarafından entegrasyonsuz link ödeme alma sistemi olarak hizmete sunulmuş bir yapıdır. İyzilink ile ister kurumsal satıcısı olsun ister bireysel satıcı birkaç basit adım ile birlikte ödeme alabilirsiniz. Oluşturulan bağlantıyı müşterileriniz ile paylaşarak, kısa sürede online ödeme alabilirsiniz. Sanal ortamda ödeme almak ve yapmanın kolay yolu olarak ortaya çıkmıştır.

Ürün satışı yapıyorsanız, İyzico üzerinden bir hesap oluşturabilirsiniz. Daha sonra sattığınız ürüne ait görsel ekleyebilir ve daha sonrasında müşterinize oluşturulan linki gönderebilirsiniz. İyzilink ile ödeme almak ve yapmak bu kadar sürmektedir. Peki iyzilink güvenli mi sorusu akıllara gelmektedir.

İyzilink Güvenli Mi

İyzico şirketi, müşteri ve satıcının güvenliğini en üst seviyede korumaktadır. Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu (BDDK) tarafından lisans verilmiş bir kuruluştur. Ödeme sırasında istediğiniz zaman yetkililerden yardım alabilir ve iletişim kurabilirsiniz. ICI-DSS 1. seviye sertifikası sahibi bir kuruluştur. Banka ve müşteriler arasında iletişim görevi görmektedir. Kredi kartı bilgileri başka kişi ve kurumlarla paylaşılmaz.

Son teknoloji güvenlik standartları ile kendini koruyan sistem, yapay zeka güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Bu sistem ile her türlü dolandırıcılık, sahtecilik gibi olaylara karlı sizleri 7 gün 24 saat korumaktadır.

Özellikle sosyal medya satışları için kullanılabilir bir sistem olan İyzilink güvenli midir sorusunun tek bir cevabı bulunmaktadır. Güvenlidir ve her türlü işleminizde sizlerin yanındadır.

Her türlü ödeme alma ve yapma işleminde yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Sadece link oluşturarak ve dilediğiniz mecradan bu linki paylaşarak ödeme alabilir ya da ödeme yapmanız gerekiyorsa ödeme yapabilirsiniz.

İyzilink Nasıl Çalışır

Kolay kullanımı ve basit ödeme seçenekleri ile herkesin rahatlıkla kullanabilmesinin önü açılmış durumdadır. Son teknoloji güvenlik önlemleri ile herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmadan rahatlıkla ihtiyacınız olan işlemi yapabilirsiniz.

Sadece İyzilink ile sanal ödeme linki oluşturarak ödeme alabilir veya oluşturulan link üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Sosyal medya veya diğer mecralardan bu linki paylaşarak, ödeme alma yöntemi oluşturabilir ve ödeme işlemlerinizi güvence altına alabilirsiniz. Siz de bu kolay ve güvenli yöntem ile işlem yapmak isterseniz yapmanız gereken sadece link oluşturmak.

İyzilink Komisyon Ücreti

İyzilink komisyon ücreti değişmekle beraber iyzico şirketi tarafından yapılan açıklamada kurumsal satıcılar tarafından gerçekleştirilen her işlem için %2,29’dan başlayan komisyon oranları ve 0,25 TL işlem ücreti alınmaktadır. İyzilink oluşturmak için iyzico şirketine bağlı https://dev.iyzipay.com/tr/api/iyzilink adresi üzerinden iyzilink oluşturulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu