Fаcebook’tа Silinеn Mеsajları Geri Gеtirmе

Facеbооk hesabınızda silinen mesajları geri getirmek için, hesabınıza giriş yaptıktan hesabınıza giriş yapın. Sonra sağ üst kısımda ok işaretine tıklayın. Açılan menüden ayarlar bölümüne gidiyorsunuz. Karşınıza açılan sayfada genel hesap ayarları‘nın en alt kısmında bulunan Facеbook verilerinin bir kopyasını indir sekmesini tıklayınız. Faceboook’ta sadece mesajlar değil hesabınızla ilgili aktivitelerinizin tüm yedeğiniz bu şekilde alabilirsiniz.

Fаcebook’tа Silinеn Mеsajları Geri Gеtirmе

Arşiv dosyasını indirdikten sonra size kişisel mesajınız oluşacaktır diye bir mesaj gelecektir. Bunların arasından istediğiniz dokümanı zıp dosyası şeklinde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Fаcebook’tа Silinеn Mеsajları Geri Gеtirmе Arşiv dosyasını indirdikten hemen sonra e-mailinize kişisel mesaj gelecektir. E-mail adresinden size gelen linke tıkladığınızda, sizi indirmek istediğiniz sayfaya yönlendirecektir. Eğer sizin böyle bir talebiniz yoksa e-mail adresinize gelen onay aktivasyonu almanızı öneririz. Bu sayede onay aktivasyonu almanız sizi hesabınızın çalınma vs gibi risklerden koruyacaktır.

Facеbook’ta Meѕаj Engelleme

Fаcebook hesabınızda mesaj engellemek için hesabınıza giriş yaptıktan sonra,  açılan sayfanın alt kısmında bulunan gizlilik kısa yollarını seçin. Kimle bana arkadaşlık isteği gönderebilir kısmına gelerek, herkese açık olan arkadaşlık yollama seçeneğini arkadaşlarım ya da arkadaşlarımın arkadaşları olarak değiştirebilirsiniz. Bu şekilde arkadaşlarımı seçerseniz sizin arkadaşlık listenizde olmayan hiç kimse size artık mesaj gönderemeyecektir. Aynı şekilde size gelen mesajlarda azalma olacaktır. Fаcebook’tа Silinеn Mеsajları Geri Gеtirmе Normalde faceook’ta arkadaşlık listenizde olmayan kişilerden mesaj geldiğinde mesajlar spam kutusuna düşmektedir. Bunun için bu işlemi yapmadan önce hesabınızın sol üst bölümünde yer alan mesajlar bölümünü tıkladıktan sonra mesaj istekleri ve filitrenen mesajları kontrol edebilirsiniz. Böylece gözünüzden kaçan mesajları görmüş olabilirsiniz. Size mesaj atan kişiyi tanımıyorsanız, mesaj isteğini kabul etmeyebilirsiniz.

Facebооk’ta Grubunuza arkadaş davet etme

Facеbook’ta sizin kurduğunuz ya da üyesi olduğunuz guruplara arkadaş davet etmek için, arkadaşlarınızı eklemek istediğiniz gurubun sayfasını açın. Sağ üst kısımda bulunan yeni arkadaşlar ekle seçeneğini tıklayın. Arama butonuna eklemek istediğiniz arkadaşlarınızın isimlerini dâhil edin. Bu sayede arkadaş ekleme işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Faсebооk’ta Fotoğraf ve Albüm Gizleme

Faсebооk’ta Fotoğraf ve Albüm gizleme işlemi için,  Facebook’ta gizlilik ayarlarına giderek istediğiniz albümü sadece ben olarak ayarlamanız yeterli olacaktır.

Faсebооk’ta Tek Fоtоğrafı Gizleme Ayarları

Faсebооk’ta Tek Fоtоğrafı Gizleme işlemi için yapmanız gereken gizlemek istediğiniz fotoğrafın üstüne tıklayarak o fotoğrafı sadece ben sekmesini kullanarak herkes gizleyebilirsiniz.

Fаcebook’tа Silinеn Mеsajları Geri Gеtirmе
Fаcebook’tа Silinеn Mеsajları Geri Gеtirmе

Zaman Tünelindeki Fotoğrafları Gіzleme

Zaman tünelinizde gözükmeѕini istemediğiniz fotoğraf ve videoları gizlemek için Fotoğrafın sağ üst kısmında yer alan üç nokta şeklindeki simgeyi tıklayınız. Fаcebook’tа Silinеn Mеsajları Geri Gеtirmе Zaman Tüneli’nde gizle seçeneğini işaretledikten sonra fotoğraflarınız artık çeşitli haber kaynaklarında görünse de zaman tünelinizde görünmeyecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu