Kalem Etek Nasıl Kombinlenir

Kalem etek nasıl kombinlenir, kalem eteğin üstüne ne giyilir, kalem etek altına ayakkabı, kalem etek kombini vb.. moda makalelerini sizler için hazırladık.

Kalem Etek Nasıl Kombinlenir

Günlük yaşamda ve ofis ortamında en rahat şekilde kullanılan etek tarzı kalem etektir.  Gerek istenilen boy oranına uygunluğu, gerekse asil görünümü ile stil sahibi görünmeyi sağlayan kalem etek aynı zamanda kolay kombin edilebilen bir parçadır. Moda dünyasındaki yerini her sezon korumayı başaran kalem etekler bu sezonda en trend parçalar arasında yer alıyor. Peki kalem etek nasıl kombinlenir diyorsanız sizler için birbirinden şık kombin fikirleri hazırladık.

Kalem etek her ne kadar sadece ince topuklu ayakkabı ve klasik üstlerle kombin edilecek bir parça gibi düşünülse de günlük yaşamda da rahat parçalar ile tamamlanması mümkündür. İster günlük  ortamda, isterseniz de iş yerinde kalem etekle tarz bir görünüme ulaşmak istiyorsanız öncelikle stilinizi oluşturmalısınız. Gardırobunuzda bulanması gereken en önemli parçanın ise siyah bir kalem etek olduğunu hatırlatırız.

Kadın Hakları İle İlgili Sözler makalesini okuayabilirsiniz.

Kalem Etek Kombini İçin Öneriler

Çoğu parça ile kolayca kombin edilebilen bir etek modeline sahip olmak istiyorsanız siyah diz boyu kalem ideal bir seçimdir. Ancak kalem etek boyları oldukça farklıdır. Kimisi dizüstünde biten boya sahipken, kiminde ise dize kadar uzanan modelleri görmek mümkün. Kalem etek kombini için öneriler arayanlara dikkat edilmesi gereken birkaç noktadan bahsedelim;

  • Ofis ortamı için kalem etek kombini yapacaksanız eteğinizin boyu ne olursa olsun gömlek ve stiletto ile tarzınıza tarz katabilirsiniz. Bu tarz bir kombinle çalışacağınız her ortamda asil ve şık görünmeyi başarabilirsiniz.
  • Kalem eteğinizi kısa üst ve deri ceketle kombin ederek sonbahar aylarında stil sahibi bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Spor tarz yakalamak istiyorsanız kalem eteğinizi ya da üst parçayı çizgili modellerden tercih etmeniz ve spor ayakkabı ile bu kombini tamamlamanız yeterlidir.
  • Yaz aylarında baskılı tişörtler, kış aylarında ise çizgili kazaklar kalem etek kombini için en uygun parçalardır.
  • İş ortamında ağır bir giyim tarzına sahipseniz kalem etek, blazer ceket ve beyaz gömlek kombini ile asil bir tarza sahip olabilirsiniz.
  • Feminen bir tarza sahipseniz kalem eteğinizi salaş üstlerle kombin ederek farklı bir stile kavuşabilirsiniz.

Tarzınız ne olursa olsun doğru kalem etek kombini ile her ortamda şık bir stile sahip olabilirsiniz. Önemli olan noktanın kalem etek boyunu seçerken bacak boyunuzu dikkate almak olduğunu unutmamalısınız.

Kadınlarda Yumurta Büyümesi İçin Ne Yapmalı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu