Düşen Web Sitesi Trafiğini Geri Kazanmanın Yolları

Düşen Web Sitesi Trafiğini Geri Kazanmanın Yolları İçerik pazarlaması sektöründe rakipler arasında yükselmek ve kaliteli müşterileri çekmek için sizinle aynı sektördeki diğer web sitelerinin üzerinde olmanız gerekir.

Düşen Web Sitesi Trafiğini Geri Kazanmanın Yolları

İçerik pazarlaması sektöründe rakipler arasında yükselmek ve kaliteli müşterileri çekmek için sizinle aynı sektördeki diğer web sitelerinin üzerinde olmanız gerekir. Düşen Web Sitesi Trafiğini Geri Kazanmanın Yolları  Müşteriler size siteyi daha önce ziyaret ettiğini söylediklerinde, daha çok ziyaret edebilirsiniz.

Bir web sitesi değiştirmeyi denemelisiniz. Bu içeriği gelen trafik ile destekleyebilir veya ayarlama yapabilirsiniz. Sitedeki tüm fonksiyonları test edebilirsiniz veya birkaç tane hatanıza bağlarsanız, bu da bireysellere yardımcı olacaktır.

Düşen Web Sitesi Trafiğini Geri Kazanmanın Yolları
Düşen Web Sitesi Trafiğini Geri Kazanmanın Yolları

İnternet marka odaklı bir internet sitesi geliştirmeniz yoluyla artan trafiğe ulaşabilirsiniz; kendi kendine yaratabilirsiniz! Bir sanal mağaza oluşturmaya başlayabilirsiniz.”

Arama motorlarında rakiplerinize karşı yapacağınız mücadelede, her zaman başarılı olabilirsiniz.

Arama motorlarında rakiplerinize karşı mücadelenizde her zaman başarılı olabilirsiniz. Arama yaparken, rakiplerinizden daha iyi olmayı hedefleyin.

Bunu yapmak için şunlardan emin olun:

  • Google Rehber’de eksiksiz bir profil sayfasına sahip olun. Buna bir işletme açıklaması, ürün ve hizmetlerin fotoğrafları ve web sitenize bir bağlantı dahildir.
  • Bloglar veya sosyal ağlar (Twitter) aracılığıyla müşterilere profesyonel tavsiyeler sunun. Belirli bir konu hakkında yazdıklarınızı ne kadar çok kişi okursa, daha sonra Google’ı bir araştırma aracı olarak kullandıklarında ona güvenme olasılıkları o kadar artar!

Eğer bir web sitesi sahibiyseniz ve trafik kaybediyorsanız, bu size gerçekten endişelendirmesi gereken bir durumdur.

Eğer bir web sitesi sahibiyseniz ve trafik kaybediyorsanız bu sizi ilgilendirmesi gereken bir durumdur.

Rakiplerinizle rekabet edebilmek için, web sitenizin özelliklerinin onlarınkinden daha iyi olması gerekir.

Bu şirketlerin sadece birkaç tanesi bile, sizin ana hedef kitleniz olabileceğinden dolayı, ciddi bir tehdit oluşturmaktadır.

  • Rakiplerinizi tanıyın:

Bir web sitesi sahibi olarak, Seo uzmanı olmaya gerek yok rakiplerinizin kim olduğunu ve öne çıkmak için ne yaptıklarını bilmelisiniz. İş modellerini, sitelerinde ve içeriklerinde anahtar kelimeleri nasıl kullandıklarını, ne tür içerikler yayınladıklarını, ne sıklıkta yeni yayınlar veya kaynaklar yayınladıklarını anlamak isteyeceksiniz… Hatta Web Sitenize Hedefli Trafik Çekmenin Yolları yazımızda başka trafik yollarından bahsediyorum bir göz atın, liste uzayıp gidiyor!

  • Piyasayı anlayın:

Bu adım çok önemlidir, çünkü pazardaki boşlukları belirlemenize yardımcı olabilir, bu da kendi ürün / hizmet tekliflerinizle doldurmanız için iyi fırsatlar olacaktır. Düşen Web Sitesi Trafiğini Geri Kazanmanın Yolları  Bir kez daha: araştırma! Mümkünse endüstri raporlarına veya anketlerine derinlemesine dalış yapın; Müşterilerle (ve hatta müşteri olmayanlarla) ne tür şeylerin onları mutlu edebileceği hakkında konuşun; diğer işletmelerin bu alanda neyi iyi yaptığını (veya iyi yapmadığını) görün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu