Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar Kredi kartı artık herkesin ihtiyacı! Ev hanımlarının herhangi bir yerden geliri bulunmaması nedeniyle bankalar bu konuda çekinceli davranabiliyor. Kredi kartı almak isteyen ev hanımları hangi bankalara müracaat edebilir.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Merak edilen Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar hangileridir? Genel olarak ev hanımlarının kredi kartı başvurularının olumsuz sonuçlanacağı düşünülse de bankalar tarafından belirlenen şartları yerine getirmeniz durumunda kredi kartını alabilirsiniz.

Ev Hanımları Kredi Kartı Alabilir Mi?

Ev hanımlarına kredi kartı almak kolay mı? Ev hanımlarının kredi kartı başvurularının olumlu olup olmayacağı bankaların elindedir. Çalışmayan ev hanımlarının büyük bir bölümünün kredi notu da bulunmamaktadır. Bankalar, kredi verirken şu üç konuya dikkat eder;

  • Yaş durumu,
  • Kredi notu,
  • Gelir durumu

Yukarıda bulunan şartları tam olarak sağlayamayan ev hanımlarının kredi kartı talepleri kabul edilmeyebilir. Bu nedenler banka şu taleplerde bulunabilir.

  • Ek gelir beyanı,
  • Emekli maaşı,
  • Kefil,
  • Teminat gösterme

Üstte yer alan belgeleri tamamlayarak kredi kartı başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bununla beraber eşiniz üzerinden ek kart çıkartabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar
Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası ev hanımı ve öğrencilere düşük limitli kredi kartı sunuyor. Combo Kart ayrıca içerisinde birçok avantaj barındırıyor. Kredi kartı başvurularınızı dilediğiniz yerden yapabilirsiniz. Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar Düşük faiz oranları ile kredi kartı alışverişlerinizde büyük bir kolaylık sunuyor.

TEB Ev Hanımlarına Özel Kredi Kartı

Banka tarafından verilen ‘She’ kartına ev hanımları başvuru yapabiliyor. Kart ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı da bulunuyor. Kozmetik ve giyim gibi harcamalarda ekstra bonus elde ediyorsunuz.

Finansbank Ev Hanımlarına Özel Kredi Kartı

Card Finans’a ev hanımları da başvurabiliyor. Kartın sunduğu birçok avantaj kullanıcılarını memnun ediyor. Card Finans’ın sunduğu birçok avantajdan ev hanımları da yararlanıyor.

Vakıfbank Ev Hanımlarına Özel Kredi Kartı

Worldcard’ dan ev hanımları da yararlanmaya devam ediyor. Düşük limitli kredi kartından yararlanarak özgürce alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız her alışverişte puan kazanabilir ve biriken puanlarınız ile bedava ürün alabilirsiniz.

İş Bankası Ev Hanımlarına Özel Kredi Kartı

Banka düşük limitli kredi kartlarıyla ev hanımlarının alışverişlerine kolaylık sunuyor. Kredi kartı taleplerinizi SMS üzerinden iletebilirsiniz. Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar MAXIMUM yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numarasıyla beraber 4402‘ ye göndererek kredi kartı taleplerinizi iletebilirsiniz. Ev hanımları yüksek limitli kredi kartı çıkarmak isterseniz ek karttan yararlanabilir.

İlgili Yazı : Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu