1. Ana Sayfa
 2. Kadın
 3. En İyi Bebek Telsizi-Bebek Telsizi Tavsiye

En İyi Bebek Telsizi-Bebek Telsizi Tavsiye

en çok tercih edilen bebek telsizleri, en iyi bebek telsizi 2021, bebek telsizi tavsiye, bebek telsizi 2021, uygun fiyatlı bebek telsizleri vb.. bebek ürünleri için aliskanlik.com

En İyi Bebek Telsizi

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişme göstermesi annelerin ve babalarında hayatlarında bazı kolaylıkları beraberinde getirmektedir. Bu yüzden de teknolojik olarak hayatınıza kolaylık getirecek olan bebek telsizleri hakkında merak ettiğiniz bilgileri siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

İşte piyasada satışa sunulan en çok tercih edilen bebek telsizleri ve en iyi bebek telsizi ve bu telsizlerin özellikleri

 1. Weewell WMA 600 Hareket Algı Pedi Dijital 300 m Bebek Telsizi özellikleri

 • En çok tercih edilen telsiz modelleri arasında ilk sırada yer alan Weewell WMA 600 Hareket Algı Pedi Dijital 300 m modelin en belirgin özelliklerinden bir tanesi de diğer telsiz frekansları ile karışmaması. En iyi ses kalitesine sahip olan bu telsiz kalitesi ile 300 metre mesafeye kadar sorunsuz bir şekilde bebeğiniz ile iletişime kurma şansınız bulunmaktadır.
 • 300 metre çekim mesafesi olan Weewell WMA 600 Hareket Algı Pedi Dijital 300 m modelin açık alan için geçerli olduğunu belirtelim. Kapalı alanlarda bu telsizin çekim gücünün ortalama olarak 150 Metre ile 200 metre arasında kadar düştüğünü belirtelim.
 • Aynı zaman çekim mesafesi dışına çıkmanız durumunda sizlere sesli yanıt sistemi ile komut vererek çekim alanı dışına çıktığını belirtmektedir. Bu da sizlerin aklınızın telsizde kalıp kalmadığını önüne geçmiş olacaktır.
 • Telsizin bir diğer özelliği de uzaktan kontrol edilebilir ninni sisteminin yer alması. Aynı zamanda oda ısısını da bu şekilde takip ederek bebeğinizin oda sıcaklığına buradan ulaşma şansınız bulunmaktadır.
 • Telsizlerin kullanım ömrünün de 8 saat olması oldukça başarılı bir kullanım süresini sizlere vermektedir. Özellikle de LCD ekranı ile şarj ünitesini kontrol etme şansınız bulunmaktadır.
 • Bu telsizin aynı zaman bebeğin nefes kontrollerine kadar bütün detayları sizlere ekran üzerinden ulaştırması da son derece başarılı bir telsiz olduğunu göstermektedir.
 1. Motorola MBP 161 Aktivite Zamanlayıcılı Dect Baby Monitor özellikleri

Bir zamanların telefon devi Motorola firmasının bebek telsizi tavsiye konusunda da son derece başarılı ürünleri bulunmaktadır. Çocuğunuz ile kesintisiz bir şekilde iletişim kurmanıza imkan verecek olan bu telsizin özellikleri hakkında bilgilere bakalım.

 • Kapsama alanı olarak Motorola firmasının bu telsizi de 300 metre açık alanda son derece stabil çalışmaktadır. Özellikle de menzil dışına çıkmanız durumunda telsiz üzerinden uyarıcı bir sinyal alarak sizlerde mesafe kontrolünüzü sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Bebeğinizin yanında duracak olan telsizde bulunan gece lambası özelliği ve ninni fonksiyonları bebeğinizin rahat bir şekilde uyku uyumasına neden olacaktır. Bu da telsizin ne kadar faydalı özelliklerinin bulunduğunu bizlere göstermektedir.
 • Bebeğin uyku düzeni için gerekli olan oda ısısı bilgilerini de sizlere Motorola telsizi üzerinden erişme şansını sunmaktadır. Bu yüzden de bu konuda yapmanız gereken oda ısı ayarını telsiz üzerinden kontrol etmeniz gerekmektedir.
 • Aynı zamanda telsizin ortalama fiyatının 250 TL’ye kadar olması da bu telsizin çok fazla tercih edilmesine neden olmaktadır.
 1. Kraft BM 147 Line Bebek Telsizi özellikleri

Uygun fiyatlı bebek telsizleri arasında yer alan Kraft BM 147 Line Bebek Telsizi hakkında merak edilen özelliklere bakalım.

 • Öncelikli olarak çekim mesafesi olarak neredeyse 1 KM’ye kadar menzili bulunan bu modelin 800 metreye kadar sağlıklı bir şekilde çalıştığını belirtelim. Ancak bu rakamın açık alan için geçerli olduğunu belirtelim.
 • Diğer telsizler gibi aynı şekilde kapsama alanı dışına çıkılması durumunda sesli uyarı sistemi devreye girmektedir.
 • 16 farklı frekansı bulunan bu telsizde aynı anda 2 kanalı birden takip etme özelliği de yer almaktadır.
 • Hem şarjı hem de pilli olma özelliği ile de sizlerin elektrik olmadığı yerlerde zor durumda kalmanızın önüne geçmiş olacaktır.
 • Telsiz ekranında yer alan figürler sayesinde de bebeğiniz hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Özellikle bebeğiniz uykuda olduğu zaman telsiz ekranında yer alan figür gülümseyen yüz olarak karşınıza çıkıyor, bebeğinizin uyandığı durumlarda ise figür otomatik olarak ağlayan figüre geçiş yapmaktadır.
 • Farklı renk seçenekleri bulunan bu telsizlerden istediğiniz rengi alma şansına sahipsiniz.
 • Ortalama fiyat olarak ise 120 TL 210 TL arasında değişen rakamları bulunmaktadır.
 1. Chicco Audio Dijital Basic Bebek Telsizi özellikleri

En çok tercih edilen telsiz modellerinden olan Chicco Audio Dijital Basic Bebek Telsizi hakkında merak edilen özelliklere bakalım.

 • Ortalama fiyat olarak 200 TL’ye kadar rahatlıkla alınacak olan telsizler arasında yer alan Chicco Audio Dijital Basic Bebek Telsiz modelinin özellikle çekim mesafesinin diğer modellerin aksine biraz düşük olduğunu belirtelim. Özellikle açık alanda 200 metreye kadar çekim gücü bulunmaktadır.
 • Bebek odasında duracak olan telsiz üzerinde yer alan gece ışığı sayesinde çocuğunu loş bir ortamda uyuma şansını yakalamış olacaktır.
 • Diğer frekansların araya girmesini engelleyen sistem sayesinde sizlerde Chicco Audio Dijital Basic Bebek Telsizi ile bebeğiniz ile düzgün bir iletişim kurabilirsiniz.
Yorum Yap

Yorum Yap