Facebook Profilime Kimler Bakmış Nasıl Öğrenebilirim?

Facebook Profilime Kimler Bakmış Nasıl Öğrenebilirim? ; Facebook Profilime Kimler Baktı uygulaması ile facebook profilinize en sok kimlerin baktığını hemen öğrenebilirsiniz. Facebook Profilime Kimler Baktığını merak eden kişiler için oluşturulmuş programlı programsız pek çok uygulama ve yöntem bulunmaktadır.

Facebook Profilime Kimler Bakmış Nasıl Öğrenebilirim?

Biz size kullanıcılıların en sık kullanmayı tercih ettiği Facebook profilime kimler baktı? Sorusunun cevabını öğreneceğiniz yöntem ve programları anlatacağız. Bunun için öncelikle cihazınızın arama motoruna ‘’Facebook Profilime Kimler Baktı’’ yazabilirsiniz.

Faceview – Facebook için Profilime Kim Baktı Uygulaması

Faceview – Facebook için Profilime Kim Baktı adındaki uygulamasından başlayalım. Faceview – Facebook için Profilime Kim Baktı uygulamasını indirdikten sonra Facebook hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Profilinize en son giren fotoğraf ve paylaşımlarınıza en son bakan kişilerin listesini görüntüleyebileceksiniz.

Faceview – Facebook için Profilime Kim Baktı

Faceview – Facebook için Profilime Kim Baktı sorusuna cevap arayanlar için programsız olarak uygulayacağınız aşağıdaki yöntemle istediğiniz sonuca hemen ulaşmanız mümkün. Bu yöntemlerden biride facebooke profiliniz açıkken boş bir bölümü tıklayarak ‘sayfa kaynağını görüntüleme’ seçeneğindedir. Facebook Profilime Kimler Bakmış Nasıl Öğrenebilirim? Karşınıza çıkan sayfada Ctrl+F tuşlarına basın. Bunun hemen sonrasında arama boşluğuna IntialChatFriendsList’ yazmanız gerekiyor.

Facebook için Profilime Kim Baktı sorusunun cevabını merak ediyorsanız, sayfanın lat kısmında yer alan, rakamları kopyalayın. Kopyalamış olduğunuz rakamları adres çubuğunda facebook.com bölümün devamına yazın. Adresi tıkladığınızda profilinize bakan kişiler IP adreslerini görüntüleyebilirsiniz. Bu yöntem kişisel bilgilileriniz başklarıyla paylaşılmadığından oldukça güvenlidir. IP adreslerini görüntülediğiniz kişinin takipçi ya da arkadaş listenizde olup olmadığını bu yöntemle görmeniz mümkün.

Facebook Profilime Kimler Baktı Nasıl Öğrenebiliriz? Programları Hakkında

Facebook Profilime Kimler Baktı Nasıl Öğrenebiliriz? Programları ile profilinize kimlerin baktığını öğrenmek mümkün gibi görünse de güvenlik açısında dikkatli olmanızı öneririz. Bu noktada pek çok sitede görebileceğiniz bu uygulamaların pek çoğunu sırf meraktan indirmeniz size olumsuz yansımaları da olabilir.

Facebook Profilime Kimler Bakmış Nasıl Öğrenebilirim?
Facebook Profilime Kimler Bakmış Nasıl Öğrenebilirim?

Bunlar kişisel bilgilerinizin 3. Şahıslar ile paylaşılmasından tutunda, hesabınızın da çalınabileceği gibi sorunlar yaşayacağınızı da göz ardı etmemelisiniz. Şuana kadar, Facebook Profilime Kimler Baktı Nasıl Öğrenebiliriz? Programları içinde kesin sonuç veren bir program olmadığını da söylemeden geçmek istemedik. İsterseniz bu programlardan bir kaçını indirip, kendinizde test edebilirsiniz.

Bu noktada size tek tavsiyemiz, sonuç alamadığınız uygulamayı hemen bilgisayar ya da telefonunuzdan hemen kaldırmak olacaktır. Bunu sonraya bırakarak olası bir riski göze almanızı tavsiye etmeyiz. Facebook Profilime Kimler Bakmış Nasıl Öğrenebilirim? Facebooke, her ne kadar güvenli bir uygulama olsa da, piyasada kişilerin hesap bilgilerini çalmak isteyen kişiler tarafından bu tür programlar olduğunu da unutmamalı ve ona göre temkinli davranmalıyız.

İlgili Yazı : Facebook Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu