Haziran Ayı Sözleri-Hoş Geldin Haziran Sözleri

Haziran ayı sözleri, hoş geldin haziran sözleri, haziran mesajları, haziran ayı ile ilgili sözler, haziranda aşk başkadır sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Haziran, yılın altıncı ayıdır. Sıcakların tamamen kendini gösterdiği bu güzel ay herkes için farklı anlamları içerir elbette. Bu ay ile ilgili birden fazla haziran sözleri vardır. Tüm bu sözler haziranı, haziranın güzelliğini ve de havaların ısınması ile insanların daha mutlu olmasını anlatır. Bu haziran ayı sözleri, bizlere haziran ayında yaşadığımız geçmiş deneyimleri hatırlatır. Hatırlanan bazı anlar bizi üzse bile bazı anılar da çok mutlu etmektedir.

Bir de haziranda aşk başkadır konusu ile ilgili sözler vardır. Haziranın güzelliği elbette haziranda yaşanan aşkları da etkilemektedir. Bu aşklar sıcaklığın verdiği etki ile kumsal, deniz ve de soğuk içecekler ile ilişkilendirilebilir.

Hoş geldin Haziran sözleri sonra ise temmuz sözleri gelmektedir. Tüm bu ayların hepsi kendine özgü özelliklere sahiptir ve her ay çok daha güzeldir.  Her ayın koşullarına göre hareket etmek gerekir. Örneğin; haziran ayında öğle sıcağına çıkmamaya dikkat etmek ya da güneş kremi kullanmak gibi detaylara önem vermeli ve sağlık açısından çok fazla dikkat edilmelidir. Karşınızda haziran mesajları ve daha fazlası;

Haziran Ayı Sözleri

 

Yazın en güzel hali ve de tatillerin başladığı o muazzam dönemdir haziran ayı.

Haziran ayı geldiği zaman içimi farklı bir heyecan ve de telaş sarar her seferinde.

Baktım içimde bir mutluluk var ve her yerde de valiz hazırlama telaşı anlarım ki haziran gelmiş.

Havaların iyice ısındığı ve de güneşin her gün daha bir güzel hali ile bulutların önüne geçip bizlere göz kırptığı aydır haziran ayı. Her seferinde sanki ilk kezmiş gibi neşe ile beklerim bu güzel ayı.

Günlerden bir gün haziran ayı bir daha gelecek ve ben haziran ayının kıymetini bu sefer hiçbir sevgili ile değiştirmeyeceğim.

Çocukların sokaklarda akşama kadar çeşitli oyunları oynandığı ve hiçbir kaygının bu oyunlara eşlik etmediği aydır haziran ayı.

Yakar top, voleybol, futbol, basketbol ve de ip atlama gibi güzel oyunların her mahallede oynandığı ve tatilin en güzel zamanlarının yaşandığı aydır haziran.

Bir haziran akşamıydı… tüm gün hava çok güzel olmasına rağmen akşam hafif bir esinti vardı her yerde. Sen yanımdan bir anda ayrılıp gitmiştin o gün ve ben uzun zamandır böyle ağlamamıştım.

En güzel yemeklerini her seferinde daha da güzel bir şekilde yapıyorsun ama bir haziran akşamı yaptığın o yemekleri inan unutmak mümkün değil.

Hoş Geldin Haziran Sözleri

O gün ilk kez araba sürmüştüm seninle sonra bir haziran akşamı olmasına aldırış etmeden denize girmiştik sabaha kadar. Hem sıcak hem de çok soğuktuk. Hem serinlemeye ihtiyacımız vardı ama hem de çok üşüyorduk.

Haziran ayı bende hep bir buruk gülümseme yaratır. Çünkü hep hüzün ayıdır benim için ama yine de havanın güzelliği ve her yerin farklı bir neşe ile dolması bana iyi gelir.

Geri dönmeni beklemekten bir haziran günü vazgeçtim. Çünkü gidecek olan kişinin yeni yeri eskisinden daha iyi olmasa neden çekip giderdi ki? Demek ki gitmek istediğin yer buralardan daha güzeldi ve ben de senin en güzel yerde olmanı isterdim.

Hoş bir kuruntu vardı içimde. Hem bir yandan içimi yiyor hem de bu kuruntunun gereksiz olduğunu fark ediyordum. Sonra bir arkadaş tavsiyesine uydum ve yılın her günü sanki bir haziran günüymüş gibi yaşamaya başladım ve işte o gün haziranın kıymetini haziran olmayan bir ayda anladım.

Haziranın ehemmiyeti elbette haziran içerisinde anlaşılabilirdi. Çünkü haziranın serin bir akşamında bir kere alınan nefes, yılın herhangi bir günü alınan yüz ayrı nefese bedel bile olabilirdi.

Haziran yazın temsilcisi ve de ilelebet savaşçısı dahi olabilir. Çünkü yaz denince akla hemen haziran gelir ve bir ayna gibi her haziran günü yazın ayrı bir güzelliğini yansıtır.

Haziran Ayı Mesajları

Haziranın yokluğunu koca 11 ay çektikten sonra hazirana kavuşmak yıllarca pencere önünde beklenen bir sevgilinin sonunda yolun başında gözükmesi gibiydi.

Geri dönüşü olmayan yollardan aynı heveslerle tekrar yürüdüm. Bildiğim hataları sırf canım istediği için daha da fazla yaptım. Ve de bir haziran akşamı sigarayı da seni de bıraktım.

Güzel bir gün yaşamak uğruna beklerken fark ettim ki diğer tüm güzel anları harcamışım. Bir an yaşamak istersen yaşayamadığım tüm diğer anları bir haziran akşamı balkonda otururken yitirmişim.

Haziranın keyfi ve de lezzeti herkes için çok başkaydı. Kimi bir sevgili gibi sarılırdı hazirana kimi ise düşmanı gibi görüp yalnız sıcaktan terlerdi. Ben ise bir anne şefkati ile beni sarıp sarmalamak isteyen hazirana izin verir, onun kanatları arasına koşa koşa giderdim.

Bir haziran günüydü seni sevdim, bir haziran günüydü senin sevgine inandım ve bir haziran günü değildi belki ama beni terk ettin.

Şimdi geçmiş günlere dönüp de bakıyorum da bir sürü anı var. Ve bu anılar içerisinde yalnız haziran akşamı anılarının yeri hep bir ayrı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu